Skocz do zawartości
d3zet

Tani serwer VPS pod 5 slotowy CS:GO

Polecane posty

Krótko i na temat. Szukam jak najtańszego serwera VPS opartego na Linuxie (dystrybucja dowolną) aby postawić serwer CS GO 128tic, 5 slotowy. Tylko dla treningów teamu. Na nazwa.pl jest promocja że niby na 12mc, ~15 zł "NVM Biznes". Czemu taki tani? Nie postawie na nim nic? Testował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujecie jak najniższego pingu (czyli polskiej lokalizacji) to chyba w takich cenach jest tylko nazwa.pl
Plus z tego co wiem to serwer CS'a nie korzysta z więcej niż jednego rdzenia - także pakowanie się w wielordzeniowe VPS'y z dużą ilością RAM i przestrzeni dyskowej nie ma sensu. Myślę że najtańsza opcja nazwy powinna to ogarnąć - choć głowy za to uciąć sobie nie dam bo z ich ofertą było sporo kontrowersji a i sam nie miałem okazji korzystać z ich VPS'ów.
A nie lepiej byłoby wziąć taki serwer w jakimś hostingu zajmującym się serwerami gier i mieć jako taką pewność i wygodę działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vescer przy VPSie zawsze jest opcja, że się czegoś nauczysz sam i masz pełną kontrolę na tym co się dzieje. :) Nazwę mi odradzono gdyż są problemy ze strony firmy:

 

Cytat

Informujemy, że w dniu wczorajszym odnotowane zostało przekroczenie limitu czasu użycia procesora na Państwa serwerze blablabla.nazwa.pl w okresie ostatnich 7-miu dni. Zużycie CPU wyniosło: 293210s, przy dopuszczalnej wartości określonej w par. V pkt 11b Regulaminu Promocji, w wysokości 241920s. W związku z powyższym oczekujemy na podjęcie przez Państwa działań optymalizujących działanie usługi VPS w ciągu 24 godzin do dopuszczalnej wartości, lub rezygnacji z promocji i uiszczenia faktury na kwotę będącą różnicą między ceną standardową a promocyjną, którą znajdą Państwo po zalogowaniu do Panelu Klienta nazwa.pl, w sekcji "Faktury i płatności".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ludzie mieli takie problemy - ale możliwe jest że pięcioma graczami nie przekroczyłbyś tego limitu. Jeśli nazwa nie to w takim razie potrzebowałbyś czegoś z dedykowanym rdzeniem procesora - ale po taniości raczej trudno jest to dostać a tym bardziej w polskiej lokalizacji. Zawsze można poszukać czegoś na zachodzie kosztem pingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×