Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ZeDe

Domeny Com.pl

Polecane posty

Warto w to inwestowac? Oczywiscie chodzi mi o rejestracje jakis popularnych slow. Wiem, ze maja znacznie mniejsza wartosc niz domeny .pl, ale jestem ciekaw waszej opinii na ten temat.

 

Pozdrawiam,

ZeDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy mają małą wartość, według mnie. Kupuje się je z konieczności bo przeważnie .pl jest zajęta, różnica raptem 10 zł :) Jeśli postawisz na domenie com.pl serwis i będzie to wartościowa strona to oczywiście domena będzie dużo warta, a tak to sam wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dodatkowo wszystko uzależnione jest od popularności danej nazwy, przy czym powstaje pytanie - jeśli na domenie istnieje popularny serwis z koncówką .pl jaki ma sens sztuczne szukanie popularności dla zupełnie innej tematyki serwisu powieszonego na takiej samej nazwie.com.pl

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.com.pl to fajna sprawa jeśli to jedno słowo przydatne dla biznesu: domena.com.pl. W reszcie przypadków to bardzo ryzykowna inwestycja np. jeśli chodzi o domeny z dwóch słów, zaś zupełnie bezwartościowe są domeny"24", "e-"domeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, czy ja wiem, e-mail.pl wydaje sie dość atrakcyjną :D

 

nie prawda, max cena rejestracji :D

 

a tak poważnie to różnica oczywista nawet w przypadku e-mail`a, choć akurat w przypadku tego słowa przyrostek "e-" jest naturalny, a nie tak jak się teraz do wszystkiego wymyśla... typu "e-toaleta", "e-kredyty" itp.

 

Tak więc:

 

e-mail.pl - domena marzeń mimo, że zawsze będzie się myliła z "email"

e-mail.com.pl - nie dość, że nie wygląda ciekawie (tu przyrostek "e-", a dotego też długa końcówka ".com.pl")... choć akurat ta domena też powinna coś być warta nawet w .com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×