Skocz do zawartości

Historia edycji

webhosttalkpl

webhosttalkpl

13 godzin temu, TTL napisał:

Jako, że to darmowy hosting, przerwa może być nawet miesiąc. To jest projekt typu non profit, więc nie wiem co tak bardzo Ciebie tu nie zadowala.

Projekty non profit są utrzymywane przeważnie z własnych pieniędzy autora projektu, więc zawsze będzie to jakaś tam wersja budżetowa. 

 

Masz rację TTL, to darmowy hosting, więc nie ma co robić fochów. Myślałem, że ten hosting to taka zachęta, żeby ludzie kupowali płatne hostingi, ale takie przerwy działają zniechęcająco. Mam kilka domen na płatnym hostingu u nich i działają dobrze. Przez jakiś czas jedna domena (ta najbardziej chodliwa) miała niepokojąco częste przerwy w działaniu (oczywiście nie tak częste i długie jak na darmowym CT8). Teraz się to uspokoiło, choć ruch na stronie zwiększył się. Nie wiem, może za tanie konto wykupiłem czy jak? Teraz jestem zadowolony z płatnego.

Dziś, o 8:38 dostałem maila z monitora dostępności hostingu: "It was down for 7 hours, 55 minutes and 36 seconds". Prawie 8 godzin CT8 był dla mnie niedostępny. Świetne jest to, że w nocy.

webhosttalkpl

webhosttalkpl

12 godzin temu, TTL napisał:

Jako, że to darmowy hosting, przerwa może być nawet miesiąc. To jest projekt typu non profit, więc nie wiem co tak bardzo Ciebie tu nie zadowala.

Projekty non profit są utrzymywane przeważnie z własnych pieniędzy autora projektu, więc zawsze będzie to jakaś tam wersja budżetowa. 

 

Masz rację TTL, to darmowy hosting, więc nie ma co robić fochów. Myślałem, że ten hosting to taka zachęta, żeby ludzie kupowali płatne hostingi, ale takie przerwy działają zniechęcająco.Wcześniej tak nie było więc kupiłem hosting w MD. Mam kilka domen na płatnym hostingu u nich i działają dobrze. Przez jakiś czas jedna domena (ta najbardziej chodliwa) miała niepokojąco częste przerwy w działaniu (oczywiście nie tak częste i długie jak na darmowym CT8). Teraz się to uspokoiło, choć ruch na stronie zwiększył się. Nie wiem, może za tanie konto wykupiłem czy jak? Teraz jestem zadowolony z płatnego.

 

webhosttalkpl

webhosttalkpl

12 godzin temu, TTL napisał:

Jako, że to darmowy hosting, przerwa może być nawet miesiąc. To jest projekt typu non profit, więc nie wiem co tak bardzo Ciebie tu nie zadowala.

Projekty non profit są utrzymywane przeważnie z własnych pieniędzy autora projektu, więc zawsze będzie to jakaś tam wersja budżetowa. 

 

Masz rację TTL, to darmowy hosting, więc nie ma co robić fochów. Myślałem, że ten hosting to taka zachęta, żeby ludzie kupowali płatne hostingi, ale takie przerwy działają zniechęcająco. Mam kilka domen na płatnym hostingu u nich i działają dobrze. Przez jakiś czas jedna domena (ta najbardziej chodliwa) miała niepokojąco częste przerwy w działaniu (oczywiście nie tak częste i długie jak na darmowym CT8). Teraz się to uspokoiło, choć ruch na stronie zwiększył się. Nie wiem, może za tanie konto wykupiłem czy jak? Teraz jestem zadowolony z płatnego.

 

×