Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lizard

Transfer Domeny Globalnej

Polecane posty

Od czwartku proboje przetransferowac swoja domene z netartu do az.pl. Powoli zaczynam myslec, ze popelniam blad. Z az nie moge uzyskac zadnego kontaktu - wysyłam maile, dzwonie (Automat odsyla mnie do konsultanta leci muzyczka i znowu wlacza sie automat).

 

Wie ktos ile trwa takie przerejstrowanie?

 

Problem moze byc taki, ze najpierw zasililem swoje konto w az, zeby z poziomu panelu przetransferowac domene. Nie dalo sie, wiec zrobilem to ze strony glownej, jako opcje wplaty wybralem przelew i zaraz wyslalem maila, zeby kase wzieli z konta bo ona tam juz jest wplacona na ta wlasnie domene.

 

Nie wiem teraz, co zrobic bo nie starczy mi na przedluzenie w netarcie bez tej kasy ktora wplacilem do AZ i boje sie ze strace domene.

 

Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos ile trwa takie przerejstrowanie?

 

 

 

Co robic?

W mnie odbyło się to błyskawicznie - zasiliłem konto, podałem przy transferze kod authinfo i to było wszystko...

Swoją drogą ,że ostatnio na odpowiedzi z az trzeba troche poczekać .... Czyżby za dużo klientów ?

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac, ja mam pecha :/ od obslugi netartu dowiedzialem sie ze w przypadku domeny globalnej authinfo jest niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu powinieneś sie przyzwyczajać do obsługi klienta ala AZ.pl lepiej nie bedzie. Ja bym sie z Nazwa.pl nie przeosił. Różnica w cenie nie jest tego warta. Support w nazwa.pl jest wrecz wzorcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, netart to naprawde porzadna firma, jednak musze szukac jak najtanszych rozwiazan. To co robie nie przynosi mi dochodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie.. nie warto dla 20-30zł przenosić się do lipy.. "zamienił stryjek siekierkę na kijek"? po co.. po co psuć sobie nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ja tam wynioslem sie z netartu ze wszystkimi domenami bo tez mialem po dziurki w nosie ich g* supportu. moze i w az nie jest z tym lepiej ale przynajmniej tam supportu niepotrzebuje - wszystko robie panelem i mam reszte gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

domenytanio.pl są wporzo.. to jakiś partner / member (cokolwiek by to nie znaczyło - poza tłumaczeniem na "członek") domeny.org/active24, a ta ostatnia to już duża firma hostingowa.. ja mam same dobre przeżycia z domenytanio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×