Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sfah

Server Pod Serwis Cms + Forum

Polecane posty

Witam.

 

Prowadzę forum http://www.mangacars.pl i póki co server mamy pod i365.pl. Niestety mamy z nim pełno problemów, jest strasznie wolny, często pada i nie radzi sobie z forum. Niedługo szykujemy uruchomienie portalu cms plus kilka innych usług i boję się, że po prostu server i365.pl nie wytrzyma i korzystanie z serwisu będzie niemożliwe. Nawet sam cpanel wczytuje mi się prawie minutę i wątpię by to była wina mojego łącza bo jest dość szybkie.

 

Będę potrzebował:

 

- 1gb miejsca na dane - tylko powinno mi starczyć.

- min 30gb transferu - zazwyczaj mieszczę się w 20gb, ale nie wiem jak to będzie gdy wystartuje cały serwis, szczególnie, że planuję duży rozwój i chce mieć zabezpieczenia.

- profesjonalny support - tak szybki jak w i365 :(

 

Server musi być bardzo szybki, nie mogą to być pingi jak teraz mam z i365 w najlepszym wypadku 150, być stabilny, z profesjonalnym uptime`m.

 

Nie stać mnie na servery z home.pl bo one pewnie by były idealne, ale może ktoś ma doświadczenie z tego typu serwisami i może udzielić mi kilku rad jak i gdzie znaleźć odpowiedni server dla mnie.

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Dzięki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Prowadzę forum http://www.mangacars.pl i póki co server mamy pod i365.pl. Niestety mamy z nim pełno problemów, jest strasznie wolny, często pada i nie radzi sobie z forum. Niedługo szykujemy uruchomienie portalu cms plus kilka innych usług i boję się, że po prostu server i365.pl nie wytrzyma i korzystanie z serwisu będzie niemożliwe. Nawet sam cpanel wczytuje mi się prawie minutę i wątpię by to była wina mojego łącza bo jest dość szybkie.

 

Będę potrzebował:

 

- 1gb miejsca na dane - tylko powinno mi starczyć.

- min 30gb transferu - zazwyczaj mieszczę się w 20gb, ale nie wiem jak to będzie gdy wystartuje cały serwis, szczególnie, że planuję duży rozwój i chce mieć zabezpieczenia.

- profesjonalny support - tak szybki jak w i365 :(

 

Server musi być bardzo szybki, nie mogą to być pingi jak teraz mam z i365 w najlepszym wypadku 150, być stabilny, z profesjonalnym uptime`m.

 

Nie stać mnie na servery z home.pl bo one pewnie by były idealne, ale może ktoś ma doświadczenie z tego typu serwisami i może udzielić mi kilku rad jak i gdzie znaleźć odpowiedni server dla mnie.

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Dzięki pozdrawiam.

 

z tego co sie orientuje, to raczej ludzie sa zadowoleni z i365.pl, byc moze jestes wymagajacym klientem i bedziesz mial wszedzie problemy, bo po prostu jestes nieoplacalny dla uslugodawcy za cene ktora jestes sklonny zaplacic.

Mam doswiadczenie z tego typu serwisami i przewaznie klient ma problemy jest po prostu nieoplacalny(poprzez swoja duza strone czesto zle zoptymalizowana zapycha serwer uslugodwacy ponadnormatywnie, jest o wiele bardziej zainteresowany duzym uptime`em serwer, gdyz jego duzy serwis przynosi my dochody z reklam, wiecej glowy zawraca obsludze techniczej, bo czesciej dokonuje aktualizacji na swojej stronie)

A uslugodawca najlepiej woli strony wizytowki " o mnie" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacę rządam - mam prawo być wybredny :( hehehe

Może i mam coś nietak ze swoim skryptem, dlatego proszę o namiary na dobry szybki hosting, który ogarnie phpbb + niewielki cms, tak bym mógł porównać czy to wina servera czy mojego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacę rządam - mam prawo być wybredny :( hehehe

hmmm, a ile płacisz, że tak wymagasz? :D

znam takiego jednego co myślał podobnie co Ty...

musiał kupić serwer dedykowany, bo go nigdzie nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zrobiliście ze mnie niewiadomo jakiego złego klienta zamiast pomóc, ale liczę, że znajdzie się ktoś co coś wie na ten temat.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- 1gb miejsca na dane - tylko powinno mi starczyć.

- min 30gb transferu - zazwyczaj mieszczę się w 20gb, ale nie wiem jak to będzie gdy wystartuje cały serwis, szczególnie, że planuję duży rozwój i chce mieć zabezpieczenia.

- profesjonalny support - tak szybki jak w i365 :(

 

Polecamy Ci nasz pakiet Gamma:

 

10 GB przestrzeni dyskowej dla Twojego serwera

4 GB na Twoje WWW, FTP oraz bazy danych

6 GB dla Twojego serwera pocztowego

nieograniczona ilość kont pocztowych

miesięczny limit transferu 50 GB

16 baz MySQL/PostgreSQL

nielimitowana ilość subdomen

nielimitowana ilość aliasów pocztowych

pełna administracja serwerem wirtualnym

 

albo Delta:

 

5 GB przestrzeni dyskowej dla Twojego serwera

2 GB na Twoje WWW, FTP oraz bazy danych

3 GB dla Twojego serwera pocztowego

nieograniczona ilość kont pocztowych

miesięczny limit transferu 25 GB

8 baz MySQL/PostgreSQL

nielimitowana ilość subdomen w każdej domenie

nielimitowana ilość aliasów pocztowych

pełna administracja serwerem wirtualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam spore konto w i365.pl fakt Cpanel chodzi jak slimak (to zrobilem sobie wlasny ktory laduje sie ponizej 4sek :D).

Pingi 150 ale zaniedlugo beda nizsze przeciez jak do Niemiec przeniosa.

Forum nawet calkiem przyzwoicie sie generuje - czasami tylko zamula a tak ponizej 1sek.

Poszukaj moze jednak czy cos nie obciaza za bardzo no i napisz jaki CMS planujesz :D Bo to tez jest wazne czy np. PHP Fusion czy Post Nuke, a moze cos autorskiego :( Tak jak u mnie.

 

P.S nie jestem zadnych sponsorowanym uzytkownikiem, a poprostu zadowolonym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sfah: Stosujesz zupelnie odwrotna kolejnosc - najpierw powinnienes sprawdzic skrypt, potem chyba dopiero jest sens przenosic konto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×