Skocz do zawartości
pakrol

Email Na Wlasnej Domenie ?

Polecane posty

hej

 

chcialbym sobie zrobic email na wlasnej domenie ale z abardzo nie wiem jak to zrobić ? Nie potrzebuje duzej pojemnosci , mogą być reklamy itp. Jakie są koszta utworzenia własnej skrzynki ???i gdzie mozna to zrobić, wiem ze moj rejetrator( domen) takich usług nie oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wykupic domenę w nazwa.pl - konto emaiil gratis.

Inna opcja - wykupinie dodatkowo hostingu, wtedy kont mozesz miec dowolna ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz tylko jedno konto e-mail w swojej domenie zdecydowanie wykup albo jeśli już masz to przenieś domenę do nazwa pl (operacja jest banalna a w zamian gratis otrzymasz profesjonalne konto e-mail, raczej bez reklam). Uwaga nie wszystkie domeny przenowsi się gratis (tylko (pl)). Przeczytaj sobie wszystko w nazwa.pl powinno być wszystko opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrzebujesz tylko jedno konto e-mail w swojej domenie zdecydowanie wykup albo jeśli już masz to przenieś domenę do nazwa pl (operacja jest banalna a w zamian gratis otrzymasz profesjonalne konto e-mail, raczej bez reklam). Uwaga nie wszystkie domeny przenowsi się gratis (tylko (pl)). Przeczytaj sobie wszystko w nazwa.pl powinno być wszystko opisane.

Przez pare dni miałem okazję korzystać z darmowego konta e-mail w nazwa.pl.

Było całkiem niezłe... a jak na darmowe to wręcz super,

choć nie powiem, wolę swoje rozwiązania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×