Skocz do zawartości
KaRRmeleK

SeoHost i VPS z DA czy coś innego?

Polecane posty

Hejka, posiadam parę stron opartych na WordPress i nie tylko, troszkę baz danych jest, kont pocztowych i innych pierdół, moje małe pojedyncze hostingi już trochę się pocą i chciałbym wrzucić wszystko na jeden duży VPS, myślę o VPSie w SeoHost.pl (HDD VPS X2; 1GB RAM, 1core, 3Ghz, 100GB ram, 1TB transferu) wybrać jako system chce: Centos 7 x86 64bit minimal + Panel DirectAdmin (Nginx+APACHE, ClamAV, PHP 7.1) aby przez DA bez problemu podpiąć domeny, dokonać migracji systemów i poczty.

Jednak pytanie jest, czy taki serwer udźwignie mi ok. 15 stron (dla każdej po ok. 5 GB) czy szukać czegoś innego i bardziej opróżnić portfel.

Zależy mi na dużej powierzchni, pomocy technicznej, godnym SLA i DA.

Edytowano przez KaRRmeleK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

100GB ram to chyba trochę dużo ;-)


A tak serio - nie wiem czy taka ilość RAMu i 1 core podoła Twoim wymaganiom. Zerknij na webh.pl na ich ofertę hostingową albo VPSy, w pierwrszym przypadku dostaniesz większe zasoby gwarantowane jeśli chodzi o RAM i CPU i na pewno to się wszystko tam jakoś pomieści. Jeśli chodzi o przestrzeń to raczej się z nimi jakoś dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli większość to WP , a więc VPS 11.99 zł w OVH. Kilka wtyczek instalacja redis , wtyczka do cloudflare dla wordpress i szkoda kasy na większe zasoby.

 

Ile stron średnio po 5GB każda zmieści się na VPS za 11.99 w OVH? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100GB ram to chyba trochę dużo ;-)

 

 

A tak serio - nie wiem czy taka ilość RAMu i 1 core podoła Twoim wymaganiom. Zerknij na webh.pl na ich ofertę hostingową albo VPSy, w pierwrszym przypadku dostaniesz większe zasoby gwarantowane jeśli chodzi o RAM i CPU i na pewno to się wszystko tam jakoś pomieści. Jeśli chodzi o przestrzeń to raczej się z nimi jakoś dogadasz.

A kurcze, miałem na myśli 100 GB powierzchni dyskowej :D

 

Jak w webh wygląda DA, osobno licencja do dokupienia, oferują coś? Nigdzie nie doczytałem tam o DA.

 

Jeśli większość to WP , a więc VPS 11.99 zł w OVH. Kilka wtyczek instalacja redis , wtyczka do cloudflare dla wordpress i szkoda kasy na większe zasoby.

W takim przypadku będę miał jeszcze gorzej niż mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Możesz zerknąć na hosting dedykowany w https://hitme.pl/hosting-vps/

 

 


Chyba że mogę ci zaproponować miejsce na moim dedyku z DA. PHP 5.6 i 7.0. Mam sporo wolnych zasobów i myślę że spokojnie uciągnie twoje WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A kurcze, miałem na myśli 100 GB powierzchni dyskowej :D

 

Jak w webh wygląda DA, osobno licencja do dokupienia, oferują coś? Nigdzie nie doczytałem tam o DA.

 

W takim przypadku będę miał jeszcze gorzej niż mam.

 

Licencję musisz dokupić, aczkolwiek jeśli zainteresujesz się ich hostingiem dedykowanym to masz wszystko włącznie z licencją z głowy, pracujesz na ich panelu, który jest ok i ma funkcje których potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerknąć na hosting dedykowany w https://hitme.pl/hosting-vps/

 

 

Chyba że mogę ci zaproponować miejsce na moim dedyku z DA. PHP 5.6 i 7.0. Mam sporo wolnych zasobów i myślę że spokojnie uciągnie twoje WP.

 

Rozważę tą propozycję i odezwę się na priv jak nie wypali mi z serwerem.

 

 

Licencję musisz dokupić, aczkolwiek jeśli zainteresujesz się ich hostingiem dedykowanym to masz wszystko włącznie z licencją z głowy, pracujesz na ich panelu, który jest ok i ma funkcje których potrzebujesz.

Ok, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×