Skocz do zawartości
mat89

Vps w Polsce z Debian 6

Polecane posty

Gość

Ticket z prośbą... albo vps z możliwością wgrania własnego systemu z obrazu ISO.

 

KVM od Webh.pl ma taka możliwość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Debiana 3.1 Sarge, najlepsza wersja.

 

Nie wiem co tam stawiasz, ale cokolwiek to jest polecam się zastanowić dwa razy czy na pewno nie da się tego zrobić inaczej - bazowanie na przestarzałych dawno niewspieranych już wersjach to proszenie się o kłopoty.

 

Ale jak uważasz, że wiesz lepiej to zawsze własne ISO lub ticket załatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×