Skocz do zawartości
adx

Allpay.pl

Polecane posty

Jak zaksięgować wypłaty przychodzące co kilka dni z AllPay.pl?

 

- dowód wewnętrzny?

- zbiorczo za cały miesiąc czy każda poszczególna wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o przelewy online, nie SMS-y. Sami to automatycznie wypłacają co kilka dni bez żadnych dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ouo.. jakiś dziwny system. przecież musisz im wystawic FV (?!?). najlepiej jak zapytasz samego allpaya jak to ma wyglądać, przecież musza miec to juz opanowane z innymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki VAT, skoro to jest proste kumulowanie przelewanych online przez klientów pieniędzy z różnych banków? Wypłacają dokładnie tyle, ile łącznie przelewano, minus prowizja. To raczej nie jest oVATowane (i dobrze), zresztą w ostatnim roku tego nie uwzględniałem w rozliczeniach -- obecnie panie ze skarbówki się tym zajmują, zobaczymy, czy się ze mną zgodzą.

 

Ich można próbować pytać, jeśli da się dodzwonić i dogadać. Póki co zobaczmy, czy ktoś stąd już się z tym problemem mierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

sorry, sugerowałem się tym, że ja innemu posrednikowi w platnosciach wystawiam FV za calosc sms+przelewy/CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich można próbować pytać, jeśli da się dodzwonić i dogadać.

Miałem okazje już do nich dzwonić kilka razy.

Pracują tam bardzo mili i kompetenti ludzie, aczkolwiek prawda... często trzeba posłuchać

muzyczki w słuchawce przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazje już do nich dzwonić kilka razy.

Pracują tam bardzo mili i kompetenti ludzie

 

Zapewne, aczkolwiek mnie odesłali do mojego biura księgowego. Jeszcze brakuje, żebym pieniądze z AllPay oddawał na biuro rachunkowe (musi koniecznie wyjść na zero?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne, aczkolwiek mnie odesłali do mojego biura księgowego. Jeszcze brakuje, żebym pieniądze z AllPay oddawał na biuro rachunkowe (musi koniecznie wyjść na zero?).

ehkm... jak zadzwonisz do BOK-u home.pl, to czy obsługa będzie odpowiadała na Twoje pytania

odnośnie administracji serwerami dedykowanymi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehkm... jak zadzwonisz do BOK-u home.pl, to czy obsługa będzie odpowiadała na Twoje pytania

odnośnie administracji serwerami dedykowanymi? :(

Nie rób sztucznych problemów, prowadzą nie od dzisiaj i nie od wczoraj usługę masową, to powinni być zorientowani co do najbardziej podstawowych spraw z nią związanych. To tak, jakby sprzedawali jakiś towar i mieli gdzieś, czy w ogóle nadaje się on do jakiegokolwiek legalnego wykorzystania.

 

Czy gdyby ich US pytał, na jakiej podstawie przelewają ludziom wynagrodzenie (bo tak to można potraktować), też by odpowiedzieli "idźcie do swojego biura rachunkowego"? A mnie pytali i nie mogło do nich trafić, że nie wystawiają żadnego dokumentu.

 

Ale co ja plotę, przecież oni na pewno wiedzą, jak to rozliczyć i czy w ogóle legalnie się da. Tylko po prostu wolą nie powiedzieć, bo po co. Niech sobie klient znajdzie biuro rachunkowe, które notabene najpewniej nie zrobi nic innego, jak samo do nich zadzwoni, zdziwione, co za usługę bez faktury/umowy oferują -- panie z US tego nie mogły pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od... punktu siedzenia...

Równie dobrze, wspomniani administratorzy home.pl mogliby odpowiadać na pytania dt. koniguracji Apacha skoro,

idąc Twoim tokiem rozumowania, robili to po setki razy i w nocy o północy umieją wyrecytować zawartość httpd.conf.

Ludzie z Allpay mają Ci odstarczyć działającego sprawnie narzędzia do obłsugi e-płatności,

zaś sprawy księgowe to już Twoja sprawa.

Jeśli Ci pomogą, ich dobra wola, ale nie muszą.

Notabene, metod może być kilka i być może niewiedząc co i jak u Ciebie w firmie wygląda nie chcą Ci podpowiadać rozwiązania, które niekonicznie będzie dla Ciebie dobre.

Kończe swój udział w tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze, wspomniani administratorzy home.pl mogliby odpowiadać na pytania dt. koniguracji Apacha

 

Jeżeli ta konfiguracja jest specyficzna tylko dla ich serwisu to jak najbardziej, powinni wyjaśniać. Zresztą nie spodziewałem się przesadnej pomocy ze strony zachwalanej w tym wątku infolinii, inaczej pewnie bym w ogóle tu nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×