Skocz do zawartości
cezary188

Problem z polaczeniem do serwera

Polecane posty

Ni stad ni zowad cos mi sie odwalilo z serwerem. Niby dziala, bo jak wejde na ip to pokazuje ze apache dziala ale zadne z uslugi ktore tam mialem nie odpowiadaja.

 

I teraz probuje sie zalogowac do konsoli a tutaj takie kwiatki:

 

soso74.png

 

Czego to moze byc przyczyna ? Na necie odpowiedzi jak na lekarstwo.

 

I teraz nie jestem pewien portu bo to jest niby standardowa instalacja i nie zmienialem nic, ale jest ze sie polaczyl.

 

 

Ktos cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki update, wlaczylem tzw rescue mode z hetnzera zeby cokolwiek sprawdzic i to samo, probuje putty nawet jako inny klient i wyskakuje ze dostep zabroniony i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra sam sobie poradzilem, wyglada na to ze serwer sie wylaczyl ? albo zwiesil nagle ? ciezko powiedziec czemu nie bylo bylo zadnego sygnalu przez kvm. W panelu przelaczanie tez pokazywalo ze uruchomilo a nic sie nie dzialo. Dopiero jak zrobilem twardy reset to zaczelo dzialac kvm, wszedlem w rescue mode i zmienilem haslo roota i juz mam spowrotem dostep :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×