Skocz do zawartości
szymonms

Poszukuje 100-200 Mb Na Serwerze

Polecane posty

Witam, poszukuje 100-200 mb na serwerze dla swojego skromnego serwisu. Chcialbym zamieszczac na nim jakies male galerie zdjec ktore moglbym pokazywac swoim znajomym (nie zalezy mi na duzym transferze danych ani obslugi kont e-mail itp.). Zna ktos moze firmy oferujace taka wlasnie ilosc miejsca za rozsadne pieniadze?

Dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj

 

to konto w zupełności powinno ci wystarczyć 6 PLN brutto/ rok zainstalowane fantastico a tam prosty w instalacji skrypt galerii zdjęć... na pewno będziesz zadowolony

 

Kupić możesz tutaj

http://www.swistak.pl/aukcje/2087168,60mb-...6-PLN-rok-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

www.ahost.pl

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą taki pakiet będzie w cenie 3,6 brutto.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ale jeszcze zapomnialem wspomniec, ze ja juz mam swoja domene i chcialbym z niej korzystac a te propozycje (za ktore slicznie dziekuje) nie uwzgledniaja tego, ze klijent ma juz swoja domene tylko wymagaja wykupienia nowej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji konta wybierasz jedną z domen (*.only.pl, *.r4.pl, *.el8.pl) i otrzymujesz ją za darmo (w ramach wykupionego pakietu). Swoją domenę będziesz mógł podpiąć do konta poprzez panel administracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

przy rejestracji konta otrzymujesz za darmo domene *.ahost.pl, po zalogowaniu w panel administracyjny możesz podpinać swoje własne domeny bez żadnych problemów.

 

www.ahost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×