Skocz do zawartości
Desavil

DirectAdmin - Konfiguracja Spamassassina

Polecane posty

Witajcie, czy ktoś może wie w jaki sposób zaznaczyć tę opcję domyślnie dla nowych użytkowników dodawanych do panelu DirectAdmin? Domyślnie jest "Prześlij do odbiorcy (nie rób nic)".

 

Niestety w "user_prefs" tego nie ma.

 

qsbhpQ.jpg

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście pokombinował w bazie danych zmienić standardową opcje. Podobną sytuację miałem przy ISPConfig - mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście pokombinował w bazie danych zmienić standardową opcje. Podobną sytuację miałem przy ISPConfig - mi to pomogło.

W directadminie to działa zupełnie inaczej.

 

Łap rozwiązanie:

##/usr/local/directadmin/data/templates/custom/filter.conf
high_score=15
high_score_block=no
where=userspamfolder

##/usr/local/directadmin/scripts/custom/domain_create_post.sh

#!/bin/bash

   cp /usr/local/directadmin/data/templates/custom/filter.conf /etc/virtual/$domain/filter.conf
   chown mail:mail /etc/virtual/$domain/filter.conf

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×