Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sadam

Mp3 Na Stronie

Polecane posty

Mam pytanie chciałem stworzyc serwis z mp3 do sciagniecia i mam pytanie :

Czy to jest legalne :D , czy mozna zastrzec sobie prawo :

Wszystkie utwory, które zawarte sa na tej stronie stanowia integralna czesc tego serwisu i prezentowane sa wylacznie w celach promocyjnych dla szeroko pojetego powszechnego dobra spolecznego. Maja one zachecic Was do zakupienia calego albumu danego artysty. Pliki tutaj umieszczane sa tylko i wylacznie przeznaczone do uzytku osobistego autorów serwisu. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za niezgodne z prawem wykorzystywanie naszych zasobów. Wchodząc tutaj podporzadkowujesz sie wyzej wymienionym zasadom i bedziesz staral sie ich przestrzegac. Pamietaj, sciagasz na wlasna odpowiedzialnosc. Mp3 skasuj po uplywie 24 h!

 

Co polecacie zeby cos takiego przeszło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie przejdzie. Jak przyjdę do ciebie do domu i wezmę co zechcę, a potem powiem, że po 24 godzinach to wyrzucę.. to czy to nie będzie kradzież?

 

Tak samo "jeśli jesteś pracownikiem BSA lub innej dowolnej agencji.. bla bla .. to nie masz prawa wchodzić dalej na tę stronę"..

 

jak kradniesz - musisz iść do paki i nie ma na to ŻADNEGO sposobu

 

 

chyba, że te mp3 to Twoje prywatne produkcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://muzyka.onet.pl/ a takie serwisy jak link obok (interia) itd ?? Na jakiej zasadzie one działaja ?

 

PS : Jezeli Stronka stała by nainnym serwie ftp i napisał bym Ze na stronce sa tylko linki , a ina innym serwie była by tylko sama muzyka to by cos zmieniło ?? (Albo pozamieszczał linki z muzyka od innych serwisów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Mam pytanie chciałem stworzyc serwis z mp3 do sciagniecia i mam pytanie :

 

A liczyles miesieczne koszty utrzymania samego lacza dla takiego serwisu ? :D I przychody.. podejrzewam ze z reklam? tylko kto powazny bedzie sie chcial reklamowac na lewym serwisie ?

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
łaczeem sie nie martw to moja sprawa , zadałem inne pytanie na które nieznam odpowiedzi

 

Ah :D Tak tylko pytam bo przegladalem ostatnio specyfikacje pewnego radyjka internetowego i szczytowe uzycie lacz mieli na poziomie 600Mbit, a calosc obslugiwalo 100 maszyn w 5 szafach 42U, no ale skoro to Twoja sprawa to sie juz nie wtracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×