Skocz do zawartości
wasylgkps

Jaki Hosting?

Polecane posty

witam,

 

zwracam sie do Was z prosba o rade gdzie zarezerwowac sobie domene np. www.NAZWA.pl chodzi mi oczywiscie o ".pl" nie wiem na co mam zwracac uwage itd. czy home jest wiarygodne i czy tam warto umiescic swoj serwis (portal) ??

 

p.s. czy sa tam jakies ukryte koszty czy tylko placi sie za wykup domeny na rok, czyste 59zl???

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Home.pl jest oczywiście wiarygodne jednak mylisz troche pojęcia.

 

i czy tam warto umiescic swoj serwis (portal)

Domena to tylko adres dla Twojej strony (np. www.strona.pl), na samej domenie nie umieścisz strony, do tego potrzebujesz jeszcze miejsca na serwerze, czyli hostingu - znajdziesz go także w ofercie home.pl

 

Jeśli chodzi o cene to należy pamiętać że wszystkie promocje domen (chyba wszystkie) działają tak, że za rejestracje nowej domeny płacisz promocyjną cenę, a to co oszczędziłeś przy rejestracji i tak musisz zapłacić przy przedłużaniu ważności domeny o kolejny okres.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, aktualnie posiadam portal na *ovh.org i chce cala jego zawartosc przeniesc na *pl czyli musze wykupic dodatkowo miejsce na serwerze? oprocz domeny?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ...

 

ovh.org to darmowy hosting ..

jesli chcesz przeniesc sie do home.pl musisz placic .. i za hosting i za domene *.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moge zostac na hostingu *ovh i wykupic domene *pl (w home) i w odpowiedni sposob zrobic tak aby zawartosc ovh byla pod pl korzystajac z hostingu ovh czy jest to technicznie nie mozliwe?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod ovh chyba nie mozna podpiac domeny, wiec bedziesz musisal zrobic przekierowania (u rejestratora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge zostac na hostingu *ovh i wykupic domene *pl (w home) i w odpowiedni sposob zrobic tak aby zawartosc ovh byla pod pl korzystajac z hostingu ovh czy jest to technicznie nie mozliwe?

 

pozdrawiam

Jest to możliwe - rejestrując domenę np w home.pl podajesz adresy DNS uzyskane z ovh i to chyba wszystko. Oczywiście domena musi być podpięta pod Twoje konto np. w ovh (czyli tam gdzie masz wykupiony hosting).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi

 

mam jeszcze mala prosbe dla Was, a dokladnie abyscie mi podliczyli najtajsza oferte na home.pl za domene+hosting (wszystki najtajsze, z tym ze domena ma byc w *pl) chodzi mi o to czy nie ma tam jakis dodatkowych kosztow bo z tego co ja sobie wyliczylem to zaplace 59zł za domene + 151zł za serwer busines starter + VAT. To jest opłata roczna, czy dobrze policzylem???

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×