Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miras

Konfiguracja php.ini

Polecane posty

Witam, mam problem z moja strona www. mianowicie przy wiekszej ilosci osob wyrzuca timeout, dokupilem mocniejszy serwer i jest to samo. Podczas gdy serwer niby lezy, ram jest na poziomie ~20% zurzycia, wniosek jest taki ze to wina bazy mysql, dlatego trzeba jej zwiekszyc dostep do RAM, memory limit jest ustawiony w php.ini na -1. Czy sa w php ini inne opcje gdzie moge ustawic wiecej pamieci dla bazy? Czy grzebac w my.conf?

 

Obecne php.ini: http://wklej.to/X956L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×