Skocz do zawartości

Polecane posty

No nie wiem teraz zaplacilam za samą domenę ok. 150 zł na 6 miesięcy, ale wiem, że to nie wszystko, muszę jeszcze dokupić ten kreator itp. więc gdyby bylo cos tanszego no to spoko. Ogólnie budżet mam nieograniczony, ale wiadomo im nizsza cena+dobra jakość tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na priv to ci podpowiem co i jak, bo to co płacisz to horrendalne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na priv to ci podpowiem co i jak, bo to co płacisz to horrendalne kwoty.

 

Co ty Sirk taki tajemniczy, że tylko na privie odpowiadasz. Szeptankę tam urządzasz?

 

Karmelka przepłacasz straszliwie. Domeny przerzuć do ovh zapłacisz 50 zł za rok. A hosting wykup gdzie się podoba. Chyba wszędzie będzie taniej i lepiej.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam szeptanka .. Po prostu jak słyszę ile ludzie płacą to i pomogę przenieść do ovh mimo, że tam nie pracuje to wiem, że najbardziej korzystne. A na privie pomagam, bo nie lubię spamować.

Ludzi trzeba uświadamiać, a karma wraca :) ( przynajmniej tak sobie wmawiam :P )

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W o12 jest teraz domena za 0zł w hostingu za 5.88 PLN za ROK (najniższy pakiet).

Czyli prawie za darmo.

Nie chciałbym kupując tą usługę popełnić jakiegoś błędu i wplątać się w dodatkowe opłaty. Czy ktoś z doświadczonych kupujących (sam w życiu zawarłem raptem kilka umów) mógłby się przyjrzeć tym promocjom i odpowiedzieć mi czy jest w nich jakiś haczyk, a jeśli tak to gdzie?

Podaję linki:

http://o12.pl/promocje/zobacz/domena-polska-za-0-z-przez-rok

http://o12.pl/promocje/zobacz/super-tani-hosting

Z góry bardzo dziękuję za pomoc. IO wybaczcie laikowi głupie pytanie, ale nie chciałbym się w nic wpakować ;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuść, chyba że lubisz przepłacać ;)

Cytat
  1. W przypadku każdorazowego przeniesienia domeny, zarejestrowanej w ramach promocji opisanej w punkcie V.5. lub punkcie V.6., do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu lub w okresie wskazanym – w zależności od rodzaju domeny - w punkcie XI.5 lit. od a) do c) Regulaminu domen, Klient zobowiązuje się do jej uprzedniego przedłużenia w systemie o12.pl na kolejny rok w cenie przewidzianej w aktualnym cenniku dostępnym pod adresem http://o12.pl/domeny/przedluzenie
  2. W przypadku naruszenia przez Klienta punktu V.7. powyżej, będzie on każdorazowo zobowiązany do dokonania na rzecz o12.pl zapłaty kary umownej w wysokości 123 zł brutto za każde niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy przez Klienta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi o to, że muszę przedłużyć na drugi rok, inaczej opłata 123zł? To zatem ok 60 zł rocznie przez 2 lata jeśli się nie przenosi domeny.

Zaszaleli z taką "promocją"...

A jak się ma sprawa z ich promocją na serwery? Też jest jakiś haczyk z dodatkowymi kosztami?

Tutaj regulamin

http://o12.pl/promocje/zobacz/super-tani-hosting

z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, 123 z za kolejny rok. Jak bedziesz chcial przeniesc domene do innego operatora to tez musisz niby oplacic. Co do hostingu nie widze nic ciekawego oprocz koniecznosci wyrazenia zgody na przekazywanie informacji handlowej - ciekawe ile tego spamu beda slac. Oczywiscie moge sie mylic, jesli tak to prosze o poprawe (wybaczcie brak polskich znakow) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×