Skocz do zawartości
infi

[Zlecę] Napisanie skryptu bash

Polecane posty

Witam,

Potrzebuję skryptu bash, który będzie sprawdzał i zapisywał takie parametry serwera jak:

 

- Całkowite zużycie procesora procentowo
- Temperaturę procesora
- Taktowanie procesora oraz maksymalne taktowanie
- Całkowite zużycie pamięci RAM oraz pozostałą wolną pamięć
- Wykorzystanie pamięci SWAP
- Użycie łącza w danym momencie - wysyłane/odbierane dane w Mbps

- Wykorzystane miejsce na dysku i pozostałe wolne

Takie dane miałyby zostać zapisywane w postaci JSON do pliku .json, w wybranym przeze mnie katalogu (/var/www)

 

Budżet do 350zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Jeżeli tyle ludzie są w stanie dać za skrypt bashowy, to chyba pomyliłem się z powołaniem....

 

Z moich wszystkich skryptów (w tym tych co zapisują rzeczy składni json - używane przez ELK stack), zajęłoby mi to maksymalnie jedną godzinę, wraz z testami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tyle ludzie są w stanie dać za skrypt bashowy, to chyba pomyliłem się z powołaniem....

 

Z moich wszystkich skryptów (w tym tych co zapisują rzeczy składni json - używane przez ELK stack), zajęłoby mi to maksymalnie jedną godzinę, wraz z testami ;)

 

To znaczy że za dużo czy za mało?

 

Nigdy nie lubię podawać budżetu, bo się na tym nie znam. Raczej oczekuję, że zainteresowana osoba mi to wyceni. Niestety wpływu na zasady tego forum nie mam.

 

Może napiszcie za ile to zrobicie, tak jest mi prościej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To znaczy że za dużo czy za mało?

 

Nigdy nie lubię podawać budżetu, bo się na tym nie znam. Raczej oczekuję, że zainteresowana osoba mi to wyceni. Niestety wpływu na zasady tego forum nie mam.

 

Może napiszcie za ile to zrobicie, tak jest mi prościej...

Skoro koledze takie coś zajmie godzinkę to stawka godzinowa 350zł szacunek, mało kto w PL może się taką pochwalić.

 

PS Jeżeli dasz budżet przykładowo 50zł to osoba która podejmuje się zlecenia w 95% poda cenę zbliżoną do tej którą ustaliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×