Skocz do zawartości
Noone

[praca] Wykonywanie Witryn Internetowych

Polecane posty

Nikt nie ujmuje podwykonawców, każdy chce się podpisać sam pod projektem via agencje reklamowe. Wynajmują szarych ludzików i podpisują sie pod ich projektami.

 

zgadza sie, dla tego podalem ze skoro nie jest ujety to na jakiej podstawie na to w portfolio

 

 

 

acha.. a co do chwalenia się, to wydaje mi się, że o umowę czy inny dowód można dopiero prosić, jeśli naprawdę się jest zainteresowanym usługami danego grafika... to wszystko jakby kultura zawodowa, czy coś... no tak mi się wydaje.. baldhorse, chciałbyś, żeby ktoś Ci zjechał portfolio? w dodatku jakiś pseudografik, czy coś? no panowie.. hę? ;) mam ciut racji ili njet? :D

 

 

dla tego ja wcale nie napisalem ze ma mi cos pokazywac a na taka propozycje odpisalem "oczywiscie ze nie to twoja sprawa"

 

a co do zjechania portfolio:

ktos kto sie oglasza musi liczyc sie z tym ze jest wystawiony na widok publiczny (na wlasne zyczenie) a tym samym podlega ocenie/krytyce

 

co do mojego portfolio to najpierw musialo by mi sie chciec je zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldhorse dawaj, rób, zmiażdżymy publicznie - tak dla reguły.. hehe : )

 

nie gledz i tak sie nie skusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby oczyścić atmosferę powiem że jedna z większych firm webmasterskich w lubuskiem tworzy strony zaczynając od "<html><head>" mają full klientów i jakoś niezle żyją. Za strone - zary.pl - jaka stworzyli skasowali 10 patyków (2 lata temu) i grubo ponad 1.tys rocznie za utrzymanie www. Także w3c to nie wszystko. Ich portfolio to 20% prac, reszty im się nie chce dodawać.

 

Trzeba przyznać że mają niezły CMS i BIP. Tażke można biznes www pojmowac różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby oczyścić atmosferę powiem że jedna z większych firm webmasterskich w lubuskiem tworzy strony zaczynając od "<html><head>"

 

prawdziwego faceta mozna poznac po tym jak konczy a nie jak zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwego faceta mozna poznac po tym jak konczy a nie jak zaczyna :P

 

O nie zauważyłem faktycznie zakończenie jest niewąskie:

</body>
</html>
<form name="p_chp_szukaj" method="POST" action="index.php?...

 

To raczej w niczym sie nie da zwalidowć. Co smieszne działą nawet w operze.

 

Burmistrz odpowiada:

Mamy nowy, bardzo interesujący serwis miejski. Ile to wszystko kosztowało i jakie są opłaty cykliczne (roczne) za jego funkcjonowanie. Jaka była forma wyboru firmy, przetarg czy może oferty. Proszę o dokładne podanie kwot brutto w PLN.

Wykonawcę serwisu miejskiego wybraliśmy z czterech zgłoszonych ofert. Zgodnie z podpisaną umową za licencję oraz zaprojektowanie i wykonanie w oparciu o system e-CMS i usługę hostingową Urząd Miejski zapłacił 9760 zł brutto. Dodatkowo rocznie będziemy płacili abonament w kwocie 915 zł brutto.

 

Chociaż w tym samym miescie mozna zobaczyć nawet takie gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie zauważyłem faktycznie zakończenie jest niewąskie:

</body>
</html>
<form name="p_chp_szukaj" method="POST" action="index.php?...

 

true true

 

 

Chociaż w tym samym miescie mozna zobaczyć nawet takie gnioty.

 

po prostu piekne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×