Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,
Prowadzę mały sklep odzieżowy i chciałbym zainwestować w promocję-reklamę. Znajomy polecił mi materiały z nadrukiem logo np. teczki, kubki, torby, bo rzekomo jest to bardzo dobry i efektywny nośnik reklamy - co sądzicie? Może inne formy promocji proponujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej ok, ale jednak wydaje mi się, że to za mało. Czy posiadasz własną stronę internetową? Jeśli tak warto pomyśleć o jej pozycjonowaniu bądź płatnych reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
materiały z nadrukiem logo np. teczki, kubki, torby, bo rzekomo jest to bardzo dobry i efektywny nośnik reklamy - co sądzicie?

 

To był dobry sposób reklamy jak nie było internetu. Teraz to sie średnio przekłada na sprzedaz. Seo, social media - tam sa klienci i zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No strona internetowa i jakieś fanpage blogi coś w tym stylu jest teraz cenne i dużo klientów możesz nałapać przez sam internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli biznes jest mały (mały sklep odzieżowy) to tylko social media wchodzi w grę, czyli facebook i instagram i lecisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale kto bedziesz tego typu rzeczy nosil? chyba tylko Ty - na moje to żadna promocja

 

zainteresuj sie kampaniami na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2018 o 17:30, SEOwiedzacy.pl napisał:

Pozycjonowanie własnej strony internetowej, rozsyłanie newsletterów, e-mail marketing, social media, remarketing, reklama Adwords.

Co się lepiej sprawdza do promocji www. Reklama na facebooku, adwords a może coś innego?

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

Pozdrawiam
Tomek

 

 

Edytowano przez zgred
spam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a do promowania strony www. która nie ma fejsa?

Chciałbym wypromować daną www i tak żeby użytkownicy trafiali na daną stronę.

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

Pozdrawiam
Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypozycjonuj swój sklep jeśli jest w internecie. Dobrym źródłem reklamy jest fan page na social mediach, dobrze sprawdza się marketing szeptany. Reklama na t-shirt'ach  może być dobra ale to w okresie letnim kiedy to chodzi się w takich koszulkach. Media lokalne jak gazeta lub baner reklamowy przy markecie też sprawdza się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że pozycjonowanie stron internetowych jest świetnym pomysłem na promocję. Ja np. korzystam z usług agencji xxxxxx i ruch na stronie zdecydowanie się zwiększył po podjęciu z nimi współpracy :)

 

 

 

TTL: Edytowano, zapraszam do regulaminu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×