Skocz do zawartości
adremja

Nowy Wygląd Home.pl

Polecane posty

O co wam chodzi? mięśniak, wiejska dyskoteka, koksiarz, disko polo, nieznany!

Może lepszy byłby Günter Grass - znana twarz, intelektualista, z przeszłością i na topie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co wam chodzi? mięśniak, wiejska dyskoteka, koksiarz, disko polo, nieznany!

Może lepszy byłby Günter Grass - znana twarz, intelektualista, z przeszłością i na topie :D

 

 

wlasciwie to nie chodzi mi o nic, znalem po prostu tego czlowieka kiedys troszke ( nie za duzo ale jednak ) i to moje subiektywne odczucia, poza paroma sprawami bardzo wporzadku facet, jak sie umie z nim rozmawiac ( przynajmniej kiedys).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to napisałem bo widziałem teledysk w TV4, taki disco polo, gdzie on wystepował, piosenka typu "o moja kochana, zraniłaś mnie i strasznie cierpię z tego powodu, wróć do mnie bo jak nie to się zabiję" zresztą na końcu ta lasita odchodzi od mięśniaka i wraca do tego co to śpiewa, on jej przebacza i jest happy end - koniec piosenki. Pomysł rewelacja! :D

W zasadzie nowy wygląd home wszedł wtedy co te reklamy z nim, i jak tam wchodzę i patrzę to od razu mi sie przypomina to Dysko Polo. A ostatnio jak widziałem w jakimś portalu reklame home to pierwsza myśl "znowu to disco polo". Zreszta jak patrze na te reklamy to sobie myślę: gdzie on jest zdatny do kreowania stron, worek cementu przenieść to tak. Chodzi o to, że to żenada wykorzystywać kogoś takiego do promocji kreatora stron. A łaczy się z tematem bo wygląd strony to też reklamy. A wchodząc na home żeby się zalogować widzę to. Różne firmy wykorzytują różnych ludzi do promocji, myślę że to połączenie dziewczyna i ten koleś to porażka. Nie chcę żeby home kojarzył się z disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×