Skocz do zawartości
bdev

[SZUKAM] VPS pod mały serwer TeamSpeak3

Polecane posty

Witam.

Szukam maszyny VPS, na której stałby serwer TS3. Na serwerze byłoby zapewne z 50 osób online. I tu pojawia się pytanie czy uda mi się zmieścić w 30zł miesięcznie? Znalazłem to: https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml i odnośnie tej oferty to czy taki VPS SSD 1 uciągnąłby ten serwer, jeśli nie to prosiłbym o jakieś sensowne oferty.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencje non-profit dostaniesz nieodpłatnie, ale musisz spełnić tam parę warunków. Sprawdzałeś w ogóle licencjonowanie TeamSpeaka w wersji serwerowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to wszystko przeczytałem, ale nie spełniam tych warunków (licencja non-profit). Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to wszystko przeczytałem, ale nie spełniam tych warunków (licencja non-profit). Co teraz?

Zrob tak zebys spelnial albo kup licencje.

Zawsze mozesz zamowic tsa np u net-speak. Innej opcji nie masz.

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×