Skocz do zawartości
elvis_pl

Szukam CMS-a (skryptu) dla katalogu firm lub ogłoszeń firm

Polecane posty

Witam,

 

poszukuję cms-a z modułem lub gotowym szablonem, albo skryptu dla strony pod domene: limuzynydoslubu.pl

 

Ma to być strona na której zainteresowane firmy zamieszczają swoje oferty w podzielonych na kategorie działach i z podziałem na regiony, miasta, itd.

 

Możliwość promowania ofert na stronie głównej i w danej kategorii. Gdyby był zintegrowany Polski system płatności to było by już super.

 

Tak naprawdę to nie wiem czy lepiej gdyby był to katalog firm czy na zasadzie serwisu ogłoszeniowego.

 

Coś co wygląda podobnie jak strona "czymdoslubu(kropka)pl"

 

Nie wiem jak mam się za to zabrać i nie mam pomysłu w jakiej formie ma to być :-(

 

Doradźcie proszę!

 

Pozdrawiam

elvis_pl

 

 

Edytowano przez elvis_pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej byłoby to zrobić na zasadzie serwisu ogłoszeń. Ogólnie pod takie rozwiązanie nie decydowałbym się na jakieś CMSy, lepszy byłby jakiś skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej byłoby to zrobić na zasadzie serwisu ogłoszeń. Ogólnie pod takie rozwiązanie nie decydowałbym się na jakieś CMSy, lepszy byłby jakiś skrypt.

 

Masz może jaki konkretny skrypt na myśli? Znasz jakiś przyjazny użytkownikowi i z potrzebną funkcjonalnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowe autorskie skrypty trochę szykowane pod masówkę mają często ten problem że jak przychodzi o jakieś modyfikacje to jest masa problemu. Mało kto chce ogarniać cudzy kod, a autorowi się nie chce i w ogóle jest brak supportu w kwestii modyfikacji. Dodatkowo często jest taki skrypt napisany kilka lat temu i w ogóle nie aktualizowany.

 

Ostatnio miałem taki przypadek, serwis z ogłoszeniami, dość specyficzny. Powstał na skrypcie gotowym kupionym od wydaje się dobrej firmy bo i strona ładna i aktualna skrypty też dobrze się prezentują, ale koszt skryptu to coś około 500-600zł. Serwis się rozrósł, właściciel chce wprowadzić autorskie modyfikacje, chce zapłacić, ale ... autor nie odpowiada na jego maile, tak jakby nie chciał podjąć się wprowadzenia nowych rzeczy, oczywiście odpłatnie. Właściciel ma problem ze znalezieniem kogoś kto podejmie się dodania takich opcji z tego względu, że powiedzmy szczerze, mało kto lubi modyfikować autorski, nieudokumentowany i nieaktualizowany skrypt.

Stanęło na tym że prawdopodobnie serwis będzie przepisywany, a raczej tworzony od nowa z zachowanie obecnych funkcji plus dodaniem nowych które właściciel chce wprowadzić oraz z zachowaniem obecnych danych.

 

Dlatego najlepiej zaleźć firmę która podjęłaby się wykonania takiego skryptu. Ale podkreślam firmę i to jeszcze taką dość sprawdzoną, a nie taką która działa rok i może kolejnego pół roku nie przetrwa gdy będzie musiała płacić normalny zus, albo studenta który za 2 miesiące stwierdzi że nie chce mu się już prowadzić projektu lub nie będzie miał czasu bo praca itd.

Edytowano przez Fizyda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×