Skocz do zawartości
jansed

Nowe, podrasowane konsole

Polecane posty

Witam

 

Czy jest sens kupować podrasowane konsole, PS4 Pro/Xbox One S? Myślę, że to chwyt marketingowy, niewiele większa wydajność. Zastanawiam się nad konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One S to najtańszy odtwarzacz nośników Ultra HD Blu-ray z porządnym HDR - więc w niektórych przypadkach ma to pewien sens. U mnie robi jako konsola i coś na płyki dla kina domowego. PS4 Pro - wydawcy już udostępniają opcję że grasz w 1080p na 60fps lub 4k na 30fps, więc to już jest zaleta że mamy 60fps na 1080p. Jak masz to nie warto, jako pierwsza konsola warto kupić oczywiście najnowszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś przekonany na konsole to kup sobie najtańszego xbox one + abonament xbox live gold i będzie Pan zadowolony :)

Można się pokusić jeszcze o EA Access, całkiem tani abonament a giery fajne i cały czas dorzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladcapierscieni

Obie konsole w dniu swoich premier były już przestarzałe. W tej chwili patrząc na gabaryty i możliwości są wg mnie tym, czym powinny być od kilku lat. Jeśli nie robi dla Ciebie różnicy ilość klatek to nie ma najmniejszego sensu kupować nową konsolę tylko odkupić używaną lub nową w starszej wersji. O jakości 4k nawet nie wspominam, bo póki co dla większości Polaków jest to raczej odległa rzeczywistość.

Jeśli jednak decydowałbyś się na odświeżone wersje to lepszym wyborem jest Xbox. Umożliwia on odpalanie płyt UltraHD BR, w przeciwieństwie do dzieła Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×