Skocz do zawartości
Elmando

Import bazy na serwer

Polecane posty

Witam.

Otóż nie będę się zbytnio rozpisywał ponieważ w kwestii baz danych jestem "zielony".

 

Podczas importu strony w wordpressie z localhosta na serwer pojawiły się 2 błędy:

 

1. Unexpected beginning of statement. (near "phpMyAdmin" at position 0)

 

2. Unrecognized statement type. (near "SQL" at position 11)
Mimo teoretycznie prawidłowego działania na pierwszy rzut oka, żadna z podstron nie działa (odpala się standardowa strona błędu 404).
Prosiłbym o pomoc, nakierowanie.Tak jak napisałem na początku, BD to nie jest moja mocna strona a nie chce nic sknocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Import/ export zrobiony z phpMyAdmin. Można powiedzieć, że najprostszy sposób poprzez skopiowanie całej bazy na plik .sql i przerzuceniu go na serwer.

 

Plik konfiguracyjny wp oczywiście zmieniłem.Strona wczytuje się normalnie, można na niej działać normalnie, ale żadna podstrona nie działa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.htaccess jest.

Usunąłem wszystko i jeszcze raz zrobiłem to tym razem przez SSH. Rezultat jest ciągle taki sam.

 

Czy jeśli jeszcze raz bym wszystko wyczyścił i spróbował z zainstalowaniem świeżego WP na serwerze, później podmienieniu katalogu wp-content to jest szansa, że to by pomogło? bazę bym jeszcze raz importował przez phpMyADM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie wiem, trzeba byłoby zobaczyć co się dzieje pod maską czyli sprawdzić WordPressa jakimiś narzędziami do debugowania. Ciężko coś powiedzieć nie mając dostęp do strony bo wordpress jest na tyle rozbudowany że problemem może być cokolwiek, a do tego zależy też sporo od konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rzecz w tym, że powoli zastanawiam się, czy to wina źle wgranej bądź niekompletnej bazy danych a może WP. Baza wygląda na kompletną.

 

Mogę nawet zalogować się na stronę i normalnie nią zarządzać przez wordpressa, ale jak tylko spróbuje otworzyć jakąś z podstron to uruchamia się błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być też konfiguracja serwera, ale tak jak powiedziałem ciężko powiedzieć coś bez dostępu do strony i być może sprawdzenia paru rzeczy jakimiś narzędziami. Bez tego to jak wróżenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaw informację dla potomnych. Może kiedyś komuś przyda się informacja, jak rozwiązałeś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×