Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
prawdziwy klient pdg

opinia pdg

Polecane posty

Uważajcie na firmę pdg. Nie wierzcie w obietnice dla nowych klientów - odpowiedź w ciągu 1 h. Kontakt tylko mailowy, żadnego numeru telefonu ani adresu w Polsce. Na odpowiedź możesz czekać tygodniami, po drugiej stronie głucha cisza. Totalny bałagan - zapłaciłem za domenę 2 tygodnie temu, nie została odnowiona, od tygodnia chcę się dowiedzieć dlaczego - zero kontaktu. Storna www nie działa, poczta nie działa, ja tracę klientów a firma pdg przyjęła pieniądze, nie przedłużyła domeny i ma to wszystko w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za opinie.

 

Odnośnie tematu opłacił Pan domenę .PL, natomiast nie opłacił Pan domeny regionalnej .warszawa.pl o której tutaj mowa.

Domena PL została odnowiona po zrealizowaniu płatności natomiast domena regionalna oczekuje na opłacenie, odnowienie.

 

Temat uważam za zbędny.

 

Aktualizacja

Domeny zostały już opłacone, odnowione. Klient zrozumiał sytuację, że dwa adresy domen pl oraz regionalne to dwie osobne usługi do płatności.

Edytowano przez pdg.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że usługodawca powinien wystawić fakturę lub zdefiniować płatność do opłacenia - przynajmniej ja tak robię wobec swoich klientów. Od dwóch tygodni proszę firmę pdg, aby poinformowała mnie, dlaczego moje domeny zostały wygaszone. W panelu klienta wszystkie usługi mam opłacone, a nic nie działa. Nikogo w pdg nie obchodzi, że straciłem zlecenia i klientów. Budzą się po dwóch tygodniach i są zdziwieni.

Odpowiedź mailową odesłano po ok. 30 mailach monitujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×