Skocz do zawartości
wlodziu

Zamiennik dla ADSENSE?

Polecane posty

Hej, mam pewną stronkę, która generuje dośc duży ruch i chciałbym pozyskac metodę zarobkową - a mianowicie reklamy. Szukam czegoś w stylu Adsense. Złożyłem aplikacje do nich, ale strasznie długo to trwa.

 

Czy korzystaliście z czegoś innego? Macie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj coś w stylu yiledbird,yieldriser, spicymobile, rocketmobile way2grow itp

Jest tego trochę. Wszystko zalezy od tego jak duży masz ruch.

Niektóre z tych firm mogą nie chcieć współpracować przy zbyt małych wydawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z optad360, kiedyś działałem z yieldbird po tym jak przemienili się z adtaily, ale zarabiałem więcej z adsense więc wypiąłem ich kody. Po yieldbird próbowałem jeszcze z yieldriser ale obsługa beznadziejna - bardzo wolno odpowiadali na moje maile, opóźnienia z płatnościami i w końcu zrobiłem test z optad360 żeby sprawdzić kto lepiej będzie dla mnie zarabiał. Po 3 tygodniach testów podzielonego ruchu pół na pół optad360 zarobił dla mnie więcej o 36% w porównaniu do yieldriser i zaskoczony byłem faktem, że zarobiłem więcej nawet przy wyższej prowizji optad360. Co do współpracy to płacą terminowo, tylko raz spóźnili się 3 dni, osoba kontaktowa zawsze rzeczowo i szybko odpowiada.

 

Edytowano przez Kuba_Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z optad360, kiedyś działałem z yieldbird po tym jak przemienili się z adtaily, ale zarabiałem więcej z adsense więc wypiąłem ich kody. Po yieldbird próbowałem jeszcze z yieldriser ale obsługa beznadziejna - bardzo wolno odpowiadali na moje maile, opóźnienia z płatnościami i w końcu zrobiłem test z optad360 żeby sprawdzić kto lepiej będzie dla mnie zarabiał. Po 3 tygodniach testów podzielonego ruchu pół na pół optad360 zarobił dla mnie więcej o 36% w porównaniu do yieldriser i zaskoczony byłem faktem, że zarobiłem więcej nawet przy wyższej prowizji optad360. Co do współpracy to płacą terminowo, tylko raz spóźnili się 3 dni, osoba kontaktowa zawsze rzeczowo i szybko odpowiada.

 

optad360 - Mają jakiś prób wejścia?

Minimalny ruch czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×