Skocz do zawartości

Polecane posty

Kupiłem op3, bije o głowę inne smartfony. I nie muli jak samsung

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam na androidzie , sam mam galaxy s7 i nie narzekam, ma wszystkie funkcje których potrzebuję :)

 

Kolega ma, fan Samsunga - ostatnio pamięć się zrąbała :) Nie widzę tam opcji szyfrowania całego telefonu (w żadnym Androidzie nie widziałem :o ).

 

iPhone SE 64 GB staniał do ~1 900 PLN, więc jego kupię. Dam znać, czy to była dobra decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma, fan Samsunga - ostatnio pamięć się zrąbała :) Nie widzę tam opcji szyfrowania całego telefonu (w żadnym Androidzie nie widziałem :o ).

 

iPhone SE 64 GB staniał do ~1 900 PLN, więc jego kupię. Dam znać, czy to była dobra decyzja :)

 

9dffb9ffe53e4e83c3d4ff62a0d493b2.jpg

 

 

https://source.android.com/security/encryption/

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez Viperoo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki!
Koleżka niedawno śmiał się z S7, że nie umie pełnego szyfrowania i jedynie kartę pamięci można zaszyfrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsung nie szyfruje domyślnie bo się obawia spadków w wydajności :D zresztą ich soft daleko leżał od Androida (podobnie jak nakłada lg)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda tyle kasy wydawać na telefon? :) Lepiej za połowę tego kupić telefon, a resztę wydać na przyjemności :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda tyle kasy wydawać na telefon? :) Lepiej za połowę tego kupić telefon, a resztę wydać na przyjemności :)

 

Nie. Szkoda nerwów na wkurrrrzanie się na zacinające się telefony, lub takie, na których coś nie działa (Windows Phone 10). A na przyjemności i tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×