Skocz do zawartości
Maciekxx

LXD + CentOS 7

Polecane posty

Witam,

Czy ktoś z was korzystał z LXD na CentOS 7? Znalazłem pakiet w repozytorium epel ale nie wiem czy to będzie działało w 100% poprawnie. Generalnie z tego co widzę to twórcy sugerują instalację na Ubuntu ale nie przepadam za tą dystrybucją i wolałbym to mieć na CentOS'ie.

 

Proszę o opinie osób, które miały styczność z tą technologią na CentOS'ie/RHEL'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×