Skocz do zawartości
olokos

Server KVM - Ubuntu Server do 30 PLN w Warszawie

Polecane posty

Witam,

 

Szukam serwera, który miałby następujące parametry:

 

100GB miejsca

100mbps symetryczne łącze

Co najmniej 150GB transferu na miesiąc - obecnie jest to 120GB miesięcznie, ale ruch jest dosć niewielki, a pewnie się zwiększy, jeśli będzie to konieczne jestem w stanie za to dopłacić

1vcore - ale mocny (i7)

2GB Ramu

AntyDDoS

VPS KVM oczywiście, zlokalizowany w Warszawie. Mile widziany szybki support.

 

Do 30 zł, na pewno nie więcej niż 40zł, obecnie mam taki serwer nawet z AntyDDosem layer 7 do 800gbps jak i 10gbps współdzieloną przepustowością, ale niestety zlokalizowany w Niemczech, a zależy mi na jak najniższym opóźnieniu dla Polaków.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za wysokie wymagania za takie pieniądze, antyddos w polsce będzie drożej.

 

Masz tutaj KVM: https://webh.pl/serwery-vps-kvm (Data Center w Łodzi). Jeżeli chodzi o antyddos to raczej ochrona podstawowa + regułki na firewall systemowy. Powiedz co będziesz stawiał na tym serwerze.

 

// poza tematem: 1vcore - ale mocny (i7) - raczej nikt poważny nie używa i7 w serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jedynkę z przodu do tej ceny bo z taką ceną to nic poważnego nie znajdziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

// poza tematem: 1vcore - ale mocny (i7) - raczej nikt poważny nie używa i7 w serwerach

Wiesz, że i7 ma najlepszy współczynnik wydajności na rdzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 30 zł, na pewno nie więcej niż 40zł, obecnie mam taki serwer nawet z AntyDDosem layer 7 do 800gbps jak i 10gbps współdzieloną przepustowością, ale niestety zlokalizowany w Niemczech

W której firmie takie cuda? Może się przeniosę, mi na pingu aż tak nie zależy...

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz tam hostować że potrzebny Ci jest antyddos? Za 30 zł w Polsce to ciężko.

CSGO + TS3

 

Trochę za wysokie wymagania za takie pieniądze, antyddos w polsce będzie drożej.

 

Masz tutaj KVM: https://webh.pl/serwery-vps-kvm (Data Center w Łodzi). Jeżeli chodzi o antyddos to raczej ochrona podstawowa + regułki na firewall systemowy. Powiedz co będziesz stawiał na tym serwerze.

 

// poza tematem: 1vcore - ale mocny (i7) - raczej nikt poważny nie używa i7 w serwerach

Niestety tylko 20GB miejsca, no ale napiszę do nich.

Używają, zamiennie z xeonami.

 

Może pukawka.pl? Serwery vps-game, co do miejsca na dysku to musiałbyś napisać do supportu.

http://pukawka.pl/strona,80.html

Dzięki, napiszę do nich. :)

 

W której firmie takie cuda? Może się przeniosę, mi na pingu aż tak nie zależy...

myvirtualserver.com

Odpisali mi właśnie na ticketa w ciągu 20 minut

Edytowano przez olokos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich właśnie ticketa, może mi się uda jakiś kodzik jeszcze zdobyć dla Ciebie. :)

Ale nazwę to ty zapodaj a nie się czaisz :) chciałbym zapoznać się z ofertą, sprawdzić opinie zanim podejmę jakąkolwiek decyzję.

 

Co do tematu może warto poczekać do jesieni, OVH otwiera DC w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nazwę to ty zapodaj a nie się czaisz :) chciałbym zapoznać się z ofertą, sprawdzić opinie zanim podejmę jakąkolwiek decyzję.

 

Co do tematu może warto poczekać do jesieni, OVH otwiera DC w Polsce.

 

Już jest.

Właśnie sprawa wygląda tak, że w tej chwili mam płatność do 8 września, fajnie by było jakbym już mógł się gdzieś przenieść :P

 

A no i masz tam jeszcze serwer testowy na 24h :)

Edytowano przez olokos (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest.

Właśnie sprawa wygląda tak, że w tej chwili mam płatność do 8 września, fajnie by było jakbym już mógł się gdzieś przenieść :P

No to tak jak chłopaki wyżej napisali w cenie do 40 zł nikt nie zapewni takich parametrów jakich wymagasz. No może bez tego kosmicznego AntyDDoS'a udało by się coś znaleźć ale prędzej niż później usługi jakie chcesz uruchomić są atakowane więc będziesz się tylko wkurzał.

I powiedz jeszcze jakie pingi masz teraz w Niemczech że stanowią one problem przy CS, bo Teamspeak nie wymaga do poprawnej pracy nie wiadomo czego i przy 100+ms nie ma najmniejszego problemu w komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być to jakiś kosmiczny AntyDDoS, musi po prostu być.

Dla mnie ping nie stanowi problemu żadnego. Dla moich potrzeb może być nawet 200-300 i nie będzie problemu, tylko co z tego, skoro 70% ludzi dołącza do serwerów według pingu właśnie, przez co zamiast Polaków, ciągle dołączają Niemcy i Duńczycy, właśnie ze względu na niski ping. Pingi są w granicach 50-100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@olokos

 

Do swoich VPSów w webh mam ping 15, ale jak słusznie koledzy AntyDDoS'a się nie spodziewaj. Z tego co mi wiadomo w webh stosują blackholing w przypadku DDoS'a.

 

Z przestrzenią w webh nie ma problemu, można rozszerzać. KVMy zaś mają fajne i wydajne i od razu z 40GB powierzchni przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×