Skocz do zawartości
infolotnicze

[Wirtualny] Hosting pod jedną nie rozwijaną już stronę by po prostu wisiała

Polecane posty

Dzień dobry!

 

Szukam hostingu pod portal infolotnicze.pl

 

Czasopismo zawiesiło działalność, ale nadal sporo ludzi korzysta ze "zmagazynowanej" tam wiedzy więc szkoda by po 6 latach przepadło jak wiele innych stron.

 

WordPress jest "zoptymalizowany na maxa" ;) Własna skórka, CDN, cache - to wszystko zostaje więc obciążenie powinno być śladowe.

 

Tutaj szerzej o optymalizacjach:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/53165-nginx-wordpress-instalacja-i-optymalizacja-pod-katem-wydajnosci/page-2

 

Więc obciążać nie będzie. Oczywiście będzie to hosting, a nie VPS więc odpadnie zapewne APCu

memcached - Batcache, Opcache, ale zainstaluję jakąś inną wtyczkę cache by niczego nie obciążać.

Podałbym dokładne dane z odwiedzin strony, ale cholera mnie bierze bo co chcę się zalogować do DA to mam, że licencja nie jest odnowiona - słowem po 3 latach biznes-host się sypie i te całe fuzje na dobre nie wychodzą. Myślę około 7k UU, ze 12k wejść i 30k wyświetleń by się miesięcznie nazbierało.

Czego potrzebuję:

- 2GB na pliki strony

- możliwość własnego SSL (wystąpię o nowy pod nowy serwer u dostawcy bo mam na 5 lat)

Jakiś Panel gdzie sprawdzę sobie ilość wejść - z czystej ciekawości.

Koniec. Poczta jest na zoho, a ftp/SSH, cuda wianki i co tam jeszcze - niepotrzebne

Poza tym ma działać. W stopce jest logo biznes-host więc można je podmienić na nowego usługodawcę z linkiem do strony serwerowni.

Interesuje mnie usługa długoterminowa w sprawdzonej firmie - ta strona jest już tylko pro publico bono i chciałbym by przez wiele lat służyła ludziom. Kosztowała sporo pracy cały zespół, darmowej pracy, więc niech będzie chociaż ku pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×