Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej, ktoś korzysta z Miui 8? ; )

 

Podzielcie się swoimi obserwacjami : ) Ja widzę kilka błędów kosmetycznych, ale jestem miło zaskoczony prawidłowym funkcjonowaniem Miui 8 po uruchomieniu szyfrowania (czego nie mogłem osiągnąć na Miui 7) ; o

 

Telefon na którym operuje to Mi4c : )

 

// Za szybka pochwała, problemy przy uruchamianiu i łączności z siecią (przy szyfrowaniu).

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Ja tam korzystam z Sailfish UI na kochanym Sailfish OS ;)
Dla mnie to naturalna migracja z Maemo ;)

Już 2 lata temu przewidziałem że powoli zacznie to przejmować rynek (developer friendly, true opensource, linux based, awesome OS) i stanie się to w końcu prawdziwą platformą na linux'ie i bez cholernej JAVY. Zawsze problemem był BLOB, ale to już rozwiązał cyanmod.

 

Polecam, bo ruskie ostatnio pakują masę $$ w to ze względu na prywatność i platformę wolną od backdoor'ow:

 

P.S. Turning phone to będzie coś....

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Remi3 wszystko śmiga, zero lagów :-) Nie zauważyłem błędów kosmetycznych, ale może dlatego, że używam go jako telefon do dzwonienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie telefony polecacie z MIUI? Pamiętam jak kiedyś na starym htc wildfire miałem custom rom miui

 

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid, zależy od potrzeb ; )

 

Generalnie wszystko od Xiaomi jeżeli nie potrzebujesz szyfrowania ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×