Skocz do zawartości
nekrorod

Biznes Host subiektywna próba wyłudzenia

Polecane posty

@Westbam

To, że szanowny Pan czyta wybiórczo, dokonuje na tej podstawie interpretacji i nie przeszkadza mu rozdawanie skanu dowodu na lewo i prawo to nie mój problem. O firmie BH mam koszmarne zdanie, a jeżeli Panu się podobają, to bardzo się cieszę i życzę samych sukcesów.

 

Chce Ci uzmysłowić człowieku że w takich sprawach w wiekszości firm to standard! Ale widzę że nie rozumiesz po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ludzie dalej nie rozumieją... Jeśli jeszcze nie masz dowodu osobistego to wysyłasz skan np legitymacji szkolnej i myślę, że się z nimi dogadasz.

 

Co do samego skanu dowodu osobistego - nikt normalny (tak mi się wydaje) nie wysyła oryginalnego skanu dowodu osobistego (w HQ), tylko:
1. Skala szarości
2. Mała rozdzielczość
3. Zamazałbym raczej PESEL
4. Znak wodny

 

I wuala. Poza tym (zwłaszcza jeśli firma jest już dosyć znana) - jeśli wykorzystaliby gdzieś skan Twojego dowodu to szybka droga sądowa i marka tego typu raczej szybko by skończyła swój żywot :)

 

Co do samego BH/MH - nie przepadam za tymi firmami (z resztą swoje żale na ten temat już nie raz wylewałem na tym forum), ale procedura ze skanem dowodu tożsamości to raczej norma w każdej firmie hostingowej. Niby możnaby podciągnąć to "czepialstwo", że się doczepili do dowodu AKURAT WTEDY gdy chciałeś się od nich wynieść, ale pamiętaj, że ktoś mógłby się pod Ciebie podszywać i gdyby "od tak po jednej wiadomości" oddali komuś Twoją domenę to raczej nic więcej w tej firmie byś nie kupił. A poza tym pamiętaj, że mieszkasz w Polandii i tutaj ludzie bywają złośliwi [nie no - żartuję - lubię ten kraj] :D

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×