Skocz do zawartości

Polecane posty

Używałem na samym początku serwerów shoutcast i autopiloty, ale później radia przestały mnie interesować więc przez dłuższy czas była przerwa. Co jakiś czas serwer minecraft itp. Ostatnio używałem TS3 i minecraft. Zero problemów, brak awarii więc polecam :). Jak będę potrzebował hosting www to będę pamiętał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie gęś wydyma , kto się pojawił na forum! Mateusz po latach!. Firmę Slotex można , z czystym sumieniem polecić zdarzało się z jego usług korzystać, Ale jeśli chodzi o ofertę strasznie jest ona uboga.

Moje uwagi:

* Nowość PHP7 - raczej postęp w dziedzinie technologi.

* Cloudflare - taki Nginx z bajerami - nie wiem do czego się to ma jak serwer WWW stoi w FR w OVH , odpowiednia konfiguracja tego wielce sławionego przez was CloudLinux daje ten sam efekt co CF.

* Limit wysyłki mail 500 ? - Może jakaś firma zmieni mechanizm działania tego limitu na Indywidualny adres IP pod SMTP dla użytkownika taka lepsza poczta bardziej wydajna?

* Limit domen - to już nie ten czas
* Transfer - Kolejna oferta bez limitów , pewnie milion haczyków w regulaminie , wolę osobiście limit niż bełkot marketingowy.
* Ciężko cokolwiek zamówić na stronie. - usługi nie są eksponowane w zasadzie to wszystko.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

GT_Lukasz, cieszymy się, że korzystałeś z naszych usług. :)

Uważamy, że warto o tym mówić, że obsługujemy wersję PHP7, oczywiście jest to postęp w technologii, ale w ilu hostingach postęp ten zakończył się na wersji PHP 5.4?

 

Co do CloudFlare - nie do końca możemy się zgodzić. CloudFlare to przede wszystkim CDN, tym bardziej jeżeli mamy serwery we Francji (obecnie) usługa ta wpłynie pozytywnie na wczytywanie się strony uruchomionej za CloudFlare, bo wszystkie pliki statyczne będą pobierane z najbliższego punktu zlokalizowanego przy odwiedzającym serwis - w tym przypadku z polski. Ponadto umożliwia on wiele konfiguracji takich jak ustawienie cache, dzięki czemu osoba odwiedzająca daną stronę, nie pobiera co chwile grafik/css/js, tylko wczytują się one bezpośrednio z jej przeglądarki. Takie rozwiązanie jest znacznym ułatwieniem, szczególnie dla osób niezaznajomionych z tematem, nie trzeba ręcznie definiować żadnych nagłówków za pomocą .htaccess. Nikogo nie zmuszamy do korzystania z tej usługi, po prostu informujemy, że w ramach oferty możemy takie coś podpiąć i skonfigurować za klienta. Na rynku obserwujemy, że co raz więcej firm właśnie idzie w tę stronę, zawierając partnerstwo z CloudFlare. Czy sławimy jakoś CloudLinux? Nie, po prostu informujemy użytkowników z jakich technologii korzystamy w tej ofercie. Ci bardziej doświadczeni wiedzą od razu o co chodzi.

 

Uważamy, że limit 500 maili wychodzących jest optymalny. Należy podkreślić jest to dzienny limit, a w skali miesięcznej daje to aż 15 000 wysłanych maili. Hosting www to nie jest usługa do wysyłania dużych mailingów, do tego służą dedykowane rozwiązania z odpowiednim zapleczem - z naszej strony możemy tutaj polecić rozwiązanie firmy emaillabs.pl

 

Usługi można zamówić tylko przez naszą stronę. Dlaczego uważasz, że ciężko cokolwiek zamówić? Klikasz przy wybranym pakiecie "Zamów", jak nie masz konta to musisz je założyć, a jak masz logujesz się i usługa jest od razu aktywna.

 

 

Lindsey, wizualnie może nie odpowiada ona obecnym standardom, ale pracujemy nad tym, aby to zmienić. Już niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale w ilu hostingach postęp ten zakończył się na wersji PHP 5.4?

Każda firma szanująca się stopniowo wdraża nowsze wersje PHP. Chyba że to lowbuget-host to wersje PHP będą stare. CloudLinux - powoduje to że większość firm za te kilka dolarów może się pochwalić nową wersją PHP i zmieniarką i masą wtyczek i dodatków takich jak mogę klientowi ustawić limit CPU, RAM ( Hurra Plastelina ) . CDN ( Cache )w CF zadziała pod warunkiem iż jest poprawnie backend napisany w przeciwnym wypadku otrzymamy kółka i krzyżyki. Zastanawiam się czy kiedyś znajdzie się firma która udostępnia Developerski hosting - A dokładniej SHARED + LXC + NGINX - do kierowania portami. Nie wszystko można zrobić na SHARED a może dać klientowi możliwość postawienia Redis czy MongoDB na osobnym środowisku LXC w tej samej sieci to było by coś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

strona strasznie brzydka :)

 

Ta strona nie zmieniła się od hoho :D

 

Zdaje się że miałem przyjemność korzystać z usług tej firmy i w zasadzie złego słowa powiedzieć nie mogę. Z tym że to było parę lat temu :D

Jak projekt jeszcze raczkował.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Popracujcie trochę nad designem, bo jakoś nie wygląda profesjonalnie.

 

Pracujemy nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona strasznie brzydka :)

 

 

Popracujcie trochę nad designem, bo jakoś nie wygląda profesjonalnie.

 

Nie przesadzajmy, witryna jest schludna może nie zbyt czytelna. Szczególnie oferta ale nie wszystko w sieci musi być oparte o bootstrapa czy angulara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie przesadzajmy, witryna jest schludna może nie zbyt czytelna. Szczególnie oferta ale nie wszystko w sieci musi być oparte o bootstrapa czy angulara.

Może nie być oparta o jakiekolwiek casualowe rozwiązania i dobrze wyglądać, a ta stronka nie jest schludna. Nic do siebie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po kilku miesiącach od naszego ostatniego wpisu jak obiecywaliśmy, że pracujemy nad nową stroną, tak też się stało.

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza nowa strona jest już dostępna od kilku dni - https://slotex.pl/

Zachęcamy do odwiedzenia nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×