Skocz do zawartości
MESSIAH

Domena pl i serwer z USA

Polecane posty

Kwestia skąd są odwiedzający bo jak z polski kiepsko widzę ze względu na czas ładowania strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak odwiedziny są z Polski. Czy jest jakiś dostępny test takiej konfiguracji lub jakiś ciekawy artykuł na ten temat? Ile sekund stracę na ładowaniu strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam najtańszego hostingu i znalazłem bez limitu w USA za 90 zł rocznie i ma super parametry oraz firma nie z pierwszej łapanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż to życzę powodzenia a na koniec miłego dnia ;)

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Proszę sam oceń :D

http://www.hostdime.com/

 

Wątpię czy nasze az.pl czy też ovh się umywa do nich. Tfu az.pl to debile. Ten host ma 90% pozytywnych opinii oraz czat na żywo. A pierwszy rok za grosze.

Edytowano przez MESSIAH (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład jednej z kilku polskich :
www.hitme.net.pl już od 5 zł miesięcznie.

 

To tylko 5 zł miesięcznie :) a Ty szukasz w USA ?

 

Edytowano przez dext (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gdziekolwiek bo moja strona nie generuje 5 zł miesięcznie a o wiele mniej - nie będę dokładał do interesu. W az.pl jest 50GB za 30 zł albo na innych polskich hostingach około 10 zł / rok (superhost.pl, hekko.pl) znam dobre serwery o zbliżonych parametrach lecz mało które obsługują SSL. Jak będę chciał serwer bez SSL to sobię zamówię za 40 zł na rok i będę zadowolony.

Edytowano przez MESSIAH (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są wdrażane tzw. certy Let's Encrypt. Wątpię, by na hoście współdzielonym był problem z zainstalowaniem własnego SSL, wystarczy dogadać się z suportem. Po co korzystać z serwerów Bóg wie gdzie... Chyba, że serwujesz kontent, który jest zabroniony na polskich serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież w hitme.pl masz 5zł / mc + SSL Let's Encrypt.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam najtańszego hostingu i znalazłem bez limitu w USA za 90 zł rocznie i ma super parametry oraz firma nie z pierwszej łapanki.

 

a konkretnie co tam jest bez limitu, patrzałem ale nie pisze nic o hostingu, tylko vps i dedyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

a konkretnie co tam jest bez limitu, patrzałem ale nie pisze nic o hostingu, tylko vps i dedyki

 

Mam dojście do hostingu tam bez limitu w bardzo korzystnej cenie lecz ping w moich testach wynosi 140ms to o wiele za dużo w porównaniu z aktualnym w polsce - 12ms. Mam jeszcze globalną domenę i może tam ustawię jej hosting. Jak ktoś chce to mogę załatwić komuś tam hosting i sam sprawdzi.

Są wdrażane tzw. certy Let's Encrypt. Wątpię, by na hoście współdzielonym był problem z zainstalowaniem własnego SSL, wystarczy dogadać się z suportem. Po co korzystać z serwerów Bóg wie gdzie... Chyba, że serwujesz kontent, który jest zabroniony na polskich serwerach.

 

Takie certyfikaty mnie nie interesują bo są to pseudo SSL. Jaka jest gwarancja takiego certyfikatu? Złamanie takiego certyfikatu nie powinno być trudne. Nie serwuję niczego nielegalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie certyfikaty mnie nie interesują bo są to pseudo SSL. Jaka jest gwarancja takiego certyfikatu? Złamanie takiego certyfikatu nie powinno być trudne. Nie serwuję niczego nielegalnego.

 

hm.. miałem nie wdawać się w dyskusję ale to co napisałeś działa jak płachta na byka. Mimo wszystko nie pozostaje mi nic innego jak kolejny raz napisać powodzenia + tym razem miłego wieczoru.

 

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując gość ma zero wiedzy, wymagania duże cena znikoma, a najlepiej jakby jeszcze ktoś za darmo dał mu konto baz limitu... ech ja zawsze omijam takich klientów...

 

Typowy polak :D

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując gość ma zero wiedzy, wymagania duże cena znikoma, a najlepiej jakby jeszcze ktoś za darmo dał mu konto baz limitu... ech ja zawsze omijam takich klientów...

 

Typowy polak :D

 

 

Typowy polski Janusz biznesu - chce sprzedać gów..no za miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie certyfikaty mnie nie interesują bo są to pseudo SSL. Jaka jest gwarancja takiego certyfikatu? Złamanie takiego certyfikatu nie powinno być trudne. Nie serwuję niczego nielegalnego.

Bardzo ciekawe rzeczy prawisz. Możesz mi to rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Typowy pOLSKI Janusz hostingów - smęci i jęczy po forach o hosting za 10 zeta rocznie i chce postawić tam biznes przynoszący miljony rubli miesięcznie zysku :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Takie certyfikaty mnie nie interesują bo są to pseudo SSL. Jaka jest gwarancja takiego certyfikatu? Złamanie takiego certyfikatu nie powinno być trudne. Nie serwuję niczego nielegalnego.

Większego idiotyzmu jeszcze nie słyszałem. Cert tworzony przez największych potentatów na świecie, wspierany przez największe firmy hostingowe jest łatwy do złamania chociaż jest w wysokim bicie. Możesz mówić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się codziennie czegoś nowego :lol:

Cena SSL to tak naprawdę nieco poczucie wartości w psychice człowieka, albo brać najtańszy DV albo już jakiś EV, które są minimum jeden rząd droższe.

Edytowano przez HaPe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większego idiotyzmu jeszcze nie słyszałem. Cert tworzony przez największych potentatów na świecie, wspierany przez największe firmy hostingowe jest łatwy do złamania chociaż jest w wysokim bicie. Możesz mówić dalej?

 

https://community.letsencrypt.org/t/email-address-disclosures-preliminary-report-june-11-2016/16867

 

Proszę przeczytaj sobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, że nie ma co ufać zagranicznemu serwerowi. Serio, jeśli kierujesz na Polskę to nie ma co się bawić. A na początku każdy dokłada do interesu ;) nie ma co szukać oszczędności w tak istotnych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×