Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam używam programu do gier na VPS i wszystko jest ok ale jak używam proxy to ping rośnie

 

czy można założyć drugi serwer VPS i zrobić jakaś pule IP i przez ten serwer się łączyć?? ( coś na zasadzie PROXY)

 

chodzi o to ze jeżeli były by to serwery z tej samej firmy PING byłby niższy ( tak myślę)

 

tylko czy można takie coś zrobić??? ewentualnie proszę i jakieś propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz kupuje myprivateproxy -- normalnie mam ping z serwera VPS 4ms a po PROXY wychodzi 40-60-180

 

jak mozna to rozwiazac??


nie znam sie technicznie jak to ugryźć --- nie jestem specem w tych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×