Skocz do zawartości
vilgefortz

Platnosci On-line - Gdzie ?

Polecane posty

Witam,

 

Jaka firme mozecie polecic do realizacji platnosci on-line (karty kredytowe, przelewy) ?

Na co zwracac uwage przy wyborze ?

 

Pozdrawiam

 

Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie powiem tak, korzystalem z kilku firm i to moje mle streszczenie:

1. Wapacz bym omijał szerokim łukiem, mnie nie oszukali nigdy ale słyszałem że strasznie ostatnio kręcą

2. AllPay.pl - nawet dobra firma, srozwijająca się, jednak wadą jest niekiedy długi okres oczekiwania na wypłatę środków na konto.

3. CashBill.pl - Bardzo dobra firma, szybko wyplacaja i dbaja o klienta.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge polecic Allpay. Korzystamy w roznych przedsiewzieciach - wspolprace moge ocenic jako bez najmniejszego zarzutu.

 

Oprocz tego swego czasu rozwazalismy jeszcze:

 

http://www.platnosci.pl/

 

Wlasnie zastanawiam sie nad wyborem: Allpay vs Platnoscii, ale nie wiem co wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny maja podobne, API tez, choc to od Platnosci przegladalem pobieznie. Dodatkowo AllPay ma gwarancje na wyludzenia (nie musisz sie bac, ze ktos uzyje skradzionej karty itp. - w praktyce jak dotad, odpukac, nie testowalismy)

 

Wybor to mysle kwestia subiektywna. Obiektywnie oferty podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystamy z AllPay, polecam, chociaz jak juz wspominali przedmowcy - dlugi czas oczekiwania na wyplate, ok 7-10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystamy z AllPay, polecam, chociaz jak juz wspominali przedmowcy - dlugi czas oczekiwania na wyplate, ok 7-10 dni

 

No tak w koncu musza zarobic na odsetkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zdecydowanie odradzam cashbill, ponad 10 dni na hasło czekam.

Najpierw wysłałem maila do konsultanta, a po tygodniu do admina i nic. ;)

Olewają klienta z góry na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenosiny teraz maja

 

I to ma być jakieś usprawiedliwienie? :) "Sry, klientów teraz przez 2 tygodnie nie obsługujemy bo mamy przeprowadzkę i nie umiemy jej porządnie zorganizować..."

 

A w ogóle to mają jakąś dziwną politykę prowizyjną... zamiast napisać czarno na białym stawki (od razu mógłbym stwierdzić gdzie się opłaca rejestrować) to jest jakaś mroczna niepewność... może damy tyle, a może nie... a może nic...

 

Poza tym stronę po błędnym zalogowaniu mają jakąś dziwną pustą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

emochat: firma na prawde jest OK. Musiales trafic na gorszy dzien (zdarza sie kazdemu). Za to ich system woła o pomste do nieba. Powinni sie nim zajac specjalisci od usability.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam pytanko dotyczące Lukas Banku. Zastanawiam się czy nie przenieść się do tego banku (z BPH) - konkretnie myślę o koncie e-KONTO PRO (http://lukasbank.pl/oferta_konta_oplat.asp). Miał ktoś styczność z tym bankiem i jakością jego usług m.in. online? Przyznam się, że oferta tego konta mi bardzo odpowiada, ale naczytałem się trochę negatywnych komentarzy o Lukas Banku i mam pewne wątpliwości czy wiązać się z nimi. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to proszę się nimi podzielić :P

A może zostać w BPH i czekać jak sytuacja będzie się rozwijać po fuzji? Chociaż jakąś specjalną miłością do PKO nie pałam :P

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

 

P.S. A tak w ogóle to witam wszystkich bo jestem tu nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem troche stycznosci z Lukas Banku, jest niezle, ale tez zadna rewelacja. Troche tam bylo komplikacji z tokenami, ktore jakos byly dodatkowo platne czy cos, a bez nich system online nie byl w pelni funkcjonalny. Juz nie pamietam dokladnie.

 

Ale trzeba im przyznac, ze maja np. ciekawe oferty kredytowo-leasingowe. Jesli jednak podoba Ci sie oferta konta osobistego e-konto PRO to zastanow sie takze nad kontem w Multibanku (klon mBanku, ale z placowkami). Bardzo goraco polecam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jednak podoba Ci sie oferta konta osobistego e-konto PRO to zastanow sie takze nad kontem w Multibanku (klon mBanku, ale z placowkami). Bardzo goraco polecam :-).
Raczej wersja mBank'u z placowkami (albo mBank 2.0) :P. Takze goraco polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Polecam CashBill.pl - dobra firma, nigdy nie oszukiwali, cierpliwi :D i przyjaźni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×