Skocz do zawartości
tomasznonprofit

Szukam hostingu wraz z instalacją

Polecane posty

Witam

Odpalam trzy strony oparte na projektach Motocms.com, Każda z nich będzie powiązana z odrębną domeną oczywiście i potrzebne będą 3 subfoldery. Przydałby się nielimitowany transer.

Szukam firmy, która zaproponuje hosting na jednym serwerze dla tych 3 subfolderów.

Dodatkowo zainstaluje te trzy projekty. Wiem że trzeba wgrać pliki na serwer, ale dodatkowo należy przeprowadzić działania, które są opisane tutaj:

https://support.cms-guide.com/hc/en-us/articles/212927308

 

potem jeszcze w panelu motocms należy zarejestrować domenę, instrukcja tutaj:

https://support.cms-guide.com/hc/en-us/articles/203594590

 

Generalnie mam założony hosting w lh.pl, ale nie ogarniam spraw informatycznych.

 

Hosting musi spełniać koniecznie następujące parametry:

  • PHP wersja 5.3.23+, 5.4.04+, 5.5.09+;
  • Zend Guard Loader;
  • Wspieracie bazy danych MySQL

Mój budżet za hosting i instalację 3 projektów wynosi 200 zł brutto.

To moim zdaniem uczciwa propozycja dla kogoś, kto się zna na tym systemie, lub podobnych.

W lh.pl i kilku podobnych firmach hosting 5G i nieorganiczony transfer (plus nieograniczona liczba adresów e-mail) kosztuje ok. 60 zł brutto rocznie. Zatem za samą instalację 3 projektów wychodzi dodatkowo 140 zł. Prosiłbym też po zakończeniu działań o (jeśli będą potrzebne) wskazówki, jak w podobnych sytuacjach działać w przyszlości, już indywidualnie. Ale może nie będzie to konieczne.

W lh.pl jest chat - ril tajm, bez przesadyzmu ja tego nie potrzebuję, ale jeśli (podkreślam) byłaby potrzeba jakiś support w ramach hostingu by się przydał. To chyba już norma, nie ...

Ewentualnie jeśli nie masz takiego hostingu, mogę oprzeć się na serwerze lh.pl, a za instalkę zapłacić Ci 140 zł. Udostępnię oczywiście hasła do MotoCMS. Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem tomasz.t@hotmail.com

 

Z poważaniem

Tomasz

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×