Skocz do zawartości
NetMat

Prywatny Exchange - OVH

Polecane posty

Cześć,

 

Ktoś korzystał z exchange w ovh? Zastanawiam się właśnie nad zakupem prywatnego serwera, z tego co widzę płaci się tylko za dodatkowe konta pocztowe, rozumiem że przekierowania mailowe są darmowe? Dają pełny dostęp do serwera?

 

Dzięki,

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z konfiguracją domeny - po przeniesieniu jej do OVH i ustawieniu "ichnich" serwerów DNS coś przestało działać. Zapewne autodiscover, bo konfiguracja nie odnajduje się automatycznie po wpisaniu danych do logowania w Outlooku, a dodatkowo na mobilnej wersji tego programu wywala błąd z certyfikatami. Właśnie mija 12 dni od kiedy założyłem w tej sprawie ticket. Największym problemem jest tu fakt, że support odpowiada raz na kilka dni. 3-4 dni oczekiwania na odpowiedź to norma. Na komunikację w stylu:

- Proszę wykonać testy z tej strony i przesłać wyniki (szkoda tylko, że ich panel nie obsługuje załączników),

- Można doprecyzować? Jest tam sporo opcji,

- Na stronie jest napisane. Proszę wybrać odpowiednią opcję.

 

też trzeba się przygotować.

 

Teraz pojawił się kolejny problem - aplikacje "Poczta" i "Kalendarz" dla Windows 10 ni stąd, ni zowąd przestały łączyć się z serwerem. Ponowne podanie danych do logowania nie rozwiązuje sprawy.

 

Ja dziękuję za współpracę. Szukam alternatywy.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×