Skocz do zawartości
justys7

tusz do drukarki

Polecane posty

wiecie gdzie najkorzystniej kupić tusz do drukarki??

interesuje mnie 301??

warto przez internet czy lepiej w sklepie stacjonarnym??ostatnio spotkałam cenę az 80 nie ma gdzieś taniej:)

czasem spotykałam w biedronce za 39 dlatego szukam może gdzieś jest ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie:(


szukam tuszu a tu takie propozycje super pomoc na tym forum widzę że trzeba szukać gdzie indziej;/

nie chce kupować przez internet wolę w sklepach gdzie mogę zobaczyć i ocenić więc gdybym miała to bym chyba napisała prawda nie uważasz behemoth? zamiast oceniać lepiej wpierw upewnić się co dana osoba chce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzymaj się jednej wersji, najpierw pytasz, czy lepiej przez internet czy w stacjonarnym sklepie, później piszesz, że wolisz w zwykłym sklepie, nie podając miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejku ceny moga byc podobne w tych sklepach nawet w różnych miastach zapomniałam ale gdybym zajmowała się spamowaniem to nie uważasz że podałabym link do sklepu .

wolałabym kupić w sklepie w moim mieście ale chyba czasem lepiej się opłaca przez internet dlatego napisałam tutaj na forum ale jednak napisze na jakiś forum gdzie znają się na kulturze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w mojej i kolegi wypowiedzi było niekulturalne?

Jeśli chodzi o spamowanie, to albo od razu wrzuca się link, albo zaczyna się dyskusję, aby w pewnym momencie wkleić link i spytać "a co sądzicie o tej ofercie?".

Takich tematów jest na pęczki, więc nie dziw się, że użytkownik z 0 ilością postów wzbudza nieufność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ale na wstępie nie musicie od razu oskarżać bo nie zamierzam nic wklejać;/ tak to dawno bym odpuściła po prostu jak możecie mi pomóc to napiszcie nie to będę szukać pomocy gdzieś indziej .na spamowaniu się nie znam jestem tu nowa więc wybaczcie że zadałam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To forum schodzi na psy...........

 

Trzeba wprowadzić ograniczenie że można napisać post od 10 postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejku ceny moga byc podobne w tych sklepach nawet w różnych miastach zapomniałam ale gdybym zajmowała się spamowaniem to nie uważasz że podałabym link do sklepu .

wolałabym kupić w sklepie w moim mieście ale chyba czasem lepiej się opłaca przez internet dlatego napisałam tutaj na forum ale jednak napisze na jakiś forum gdzie znają się na kulturze;)

 

Niekulturalnie ?

 

Teraz Ci powiem brzydko...

Sprawdz cenę na allegro a później rusz dupę do sklepu i porównaj.

 

Aż tak trudne to było ?

 

Coraz niższa klasa użytkowników dołacza do tego forum - niestety... Chyba że to już ten "gorszy sort" ? :)

Za niedługo panny tu będą wchodzić i pytąć czy dziś powinny pomalować się wokół oczu na różowo czy lepszy fiolet?

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja p...

 

Wpierwej, to kup sobie jakieś książki prawiące o interpunkcji i tematach pochodnych z języka polskiego. Ten naród naprawde już upada. Ciągle pitolenie, że matury trudne - drwala nie umieją pokolorować (bo to już ten poziom zdawalności), nie wspominając o poprawnym pisaniu.

Może kropka i przecinek były w dodatkowym wyposażeniu klawiatury? Jak nie masz w standardzie, to użyj ekranowej.

 

Zamykam, bo to tragedia sie robi z tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×