Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość melmax

[VMWare] OVH

Polecane posty

Gość melmax

Witam,

 

Czy ktoś może posiada vmware w ovh i podłączoną klasę fail-over?

 

Posiadam serwer GAME zainstalowałem na nim vmware 5.5 według ich poradnika próbowałem na VPS ustawić jakiś adres publiczny, ale w ogóle to nie działa nie wiem czy to jest u nich aktualne czy nie.

 

Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz stworzyć w panelu wirtualny MAC (typ: vmware), potem przypisać do niego w tym panelu adres IP - wtedy po ustawieniu tego MAC w szczegółach wirtualnej maszyny powinna ci działać konfiguracja Bridge Client z instrukcji OVH.

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melmax

@kafi, tak właśnie robiłem.

Ani DHCP ani static mi nie działa :(

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na standardowej konfiguracji Ci zadziała - wiem, bo bawiłem się i działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×