Skocz do zawartości
Xxcarbon22xX

[Szukam] VPS w Polsce/Niemczech z łączem 100 Mb/s pod tunel Anty-DDoS [Bez limitu transferu]

Polecane posty

Witam,

Szukam ofert VPSów w Polsce/Niemczech z łączem 100 Mb/s pod tunel GRE Anty-DDoS. Ogólnie korzystałbym z blazingfast ale pingi przez tunel są za duże jak na serwer gry, dlatego szukam czegoś w Polsce lub Niemczech.

Czego potrzebuje?
Procesor: 1x2,5 Ghz wystarczy

RAM: 512 Mb
Dysk: 20 Gb
Łącze: 100/100 Mb/s
Lokalizacja PL, DE

Debian 8 x64

Wirtualizacja: Najlepiej KVM - potrzebuje modułów ip_gre, gre, ip_tunnel

BEZ LIMITU TRANSFERU

 

Cena: 30 zł max, płatność paypal wymagana

 

Jak jest z Hosteam.pl? Czy faktycznie transfer jest bez limitu? Nie odetną mnie? Zużywam koło 5 Tb miesięcznie, samych zasobów mocno nie będę używać, bo służyć ma to tylko pod tunel.

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest dużo narzekań na hosteam właśnie ze względu na DDoSy (przynajmniej tak słyszałem). Żeby nie ta lokalizacja do BF albo OVH. Te 30zł na Polskę to zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest dużo narzekań na hosteam właśnie ze względu na DDoSy (przynajmniej tak słyszałem). Żeby nie ta lokalizacja do BF albo OVH. Te 30zł na Polskę to zdecydowanie za mało.

 

A w Niemczech?

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A co z hosteam.pl? Czy faktycznie są bez limitu?

Hosteam w regulaminie nie pozwala na filtrację usług z innego dc.

 

------

LeaseWeb

https://www.webtropia.com/pl/technika/centrum-obliczeniowe/root-server-mit-ddos-protection.html

------

 

Poszukać możesz jakiegoś ressellera od Voxility w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosteam w regulaminie nie pozwala na filtrację usług z innego dc.

 

------

LeaseWeb

https://www.webtropia.com/pl/technika/centrum-obliczeniowe/root-server-mit-ddos-protection.html

------

 

Poszukać możesz jakiegoś ressellera od Voxility w Niemczech.

 

Właśnie tak szukam, szukam i nie mogę znaleźć. LeaseWeb odpada - transfer, plus brak Anty-DDoS w pakiecie. Webtropia - to samo.

 

 

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BuyVM.net - ale nie mają niemieckiej lokalizacji, a IP Chronione trzeba dokupić :[

Pingi podobne jak w blazingfast, odpada :(

 

Ewentualnie, może jakiś pomysł żeby zbić lekko ping o te 10ms w tunelu?

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi podobne jak w blazingfast, odpada :(

 

Ewentualnie, może jakiś pomysł żeby zbić lekko ping o te 10ms w tunelu?

 

Imho, tunel GRE to dosyć fajny pomysł, wprost idealny do większych aplikacji, czegoś, co nie wymaga ciągłego orania UDP, z naciskiem na niskie opóźnienia. Stąd uważam, że w kontekście gry jest mało ciekawy, tu lepiej rozważyć jakiś firewall sprzętowy zlokalizowany najbliżej serwera, co oferuje oczywiście OVH.

 

Jeśli dotyczy Cię wyłącznie Polska, to zdecydowanie polecam Hosteam - i tu nawet nie ma sensu pakować koszty w dodatkowy "tunel GRE", lepiej bezpośrednio stawiać się tam.

 

Tak czy siak, jeśli już się upierasz przy GRE to zobacz to: https://www.redguardian.eu/pl/. Polska usługa, może wystosujesz z nimi w miarę znośne - dla Twojego budżetu - warunki finansowe.

Edytowano przez OneDistrict (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Imho, tunel GRE to dosyć fajny pomysł, wprost idealny do większych aplikacji, czegoś, co nie wymaga ciągłego orania UDP, z naciskiem na niskie opóźnienia. Stąd uważam, że w kontekście gry jest mało ciekawy, tu lepiej rozważyć jakiś firewall sprzętowy zlokalizowany najbliżej serwera, co oferuje oczywiście OVH.

 

Jeśli dotyczy Cię wyłącznie Polska, to zdecydowanie polecam Hosteam - i tu nawet nie ma sensu pakować koszty w dodatkowy "tunel GRE", lepiej bezpośrednio stawiać się tam.

 

Tak czy siak, jeśli już się upierasz przy GRE to zobacz to: https://www.redguardian.eu/pl/. Polska usługa, może wystosujesz z nimi w miarę znośne - dla Twojego budżetu - warunki finansowe.

 

Nie zagłębiając się w aspekty techniczne - to po prostu działa dobrze, jedynym mankamentem jest właśnie te opóźnienie, które też nie jest jakieś kosmiczne, ale jednak jest. W moim przypadku do samego blazingfast mam 40 ms, na serwerze odpalonym przez tunel, w grze mam 70 ms. Nie jest to katastrofa, ale ludzie płaczą bo widzą duży ping, to jest na co zwalić słabą grę :P

 

W sumie z chęcią wyniósł bym się z Mintshosta gdzieś indziej, przepuszczają oni wszystko jak sito, nawet głupie stressery, nie jest to nawet atak DDoS, tylko zwyczajny DoS, z darmówki potrafię wyłożyć swój serwer na kilka minut, a jak dobrze pójdzie to mi odetną ruch i na dłużej... Masakra. Sprawdzałem większość typów ataku i połowa przechodziła... problemem jest to że nie ma nigdzie portfela SMS, a ja jestem niepełnoletni, brakuje mi trochę do 18 lat. A jednak moje serwery utrzymują się praktycznie same z usług kupowanych na nich.

 

Blazingfast nie przepuścił żadnych z nich, przy SYN-Floodzie poszło z rury 100 Mb/s, w przychodzącym ruchu do serwera było 1 Mb/s, czyli prawie nic.

 

W redguardian nie widziałem nic o cenie, plus wydaje mi się że to bardziej dla klientów biznesowych niż takich małych pionków jak ja. Ale spróbuję się z nimi skontaktować, a może jednak coś dla mnie się znajdzie :D

 

Co do zmiany firmy hostingowej, w żadne VPSy nie chcę się pchać, a dedyki są drogie, oferty sldc.eu oraz sprintdatacenter.pl nawet mi się spodobały, lecz tak jak mówiłem problemem jest brak portfela SMS. Tak, wiem że żadna poważniejsza firma takowego nie posiada, głównie hostingi gier, a szkoda...

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zagłębiając się w aspekty techniczne - to po prostu działa dobrze, jedynym mankamentem jest właśnie te opóźnienie, które też nie jest jakieś kosmiczne, ale jednak jest. W moim przypadku do samego blazingfast mam 40 ms, na serwerze odpalonym przez tunel, w grze mam 70 ms. Nie jest to katastrofa, ale ludzie płaczą bo widzą duży ping, to jest na co zwalić słabą grę :P

 

W sumie z chęcią wyniósł bym się z Mintshosta gdzieś indziej, przepuszczają oni wszystko jak sito, nawet głupie stressery, nie jest to nawet atak DDoS, tylko zwyczajny DoS, z darmówki potrafię wyłożyć swój serwer na kilka minut, a jak dobrze pójdzie to mi odetną ruch i na dłużej... Masakra. Sprawdzałem większość typów ataku i połowa przechodziła... problemem jest to że nie ma nigdzie portfela SMS, a ja jestem niepełnoletni, brakuje mi trochę do 18 lat. A jednak moje serwery utrzymują się praktycznie same z usług kupowanych na nich.

 

Blazingfast nie przepuścił żadnych z nich, przy SYN-Floodzie poszło z rury 100 Mb/s, w przychodzącym ruchu do serwera było 1 Mb/s, czyli prawie nic.

 

W redguardian nie widziałem nic o cenie, plus wydaje mi się że to bardziej dla klientów biznesowych niż takich małych pionków jak ja. Ale spróbuję się z nimi skontaktować, a może jednak coś dla mnie się znajdzie :D

 

Co do zmiany firmy hostingowej, w żadne VPSy nie chcę się pchać, a dedyki są drogie, oferty sldc.eu oraz sprintdatacenter.pl nawet mi się spodobały, lecz tak jak mówiłem problemem jest brak portfela SMS. Tak, wiem że żadna poważniejsza firma takowego nie posiada, głównie hostingi gier, a szkoda...

 

Bo wam wszystkim w głowie zarobki. Tak trudno założyć na siebie płatności sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wam wszystkim w głowie zarobki. Tak trudno założyć na siebie płatności sms.

 

A podatek kto odprowadzi? :P Ja jestem niepełnoletni. Chyba że jestem jakiś niewtajemniczony i firmy odprowadzają podatek za mnie, wtedy mógłbym iść w tym kierunku.

 

Jeżeli miałbym w głowie tylko zarobki, to już dawno miałbym płatności sms, bo raczej wpln nie dostanę na konto.

Edytowano przez Xxcarbon22xX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że jesteś niepełnoletni? Podatek normalnie odprowadzasz i składasz PIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pozostaje PSC (PayScafeCard) lub tak jak było mówione wcześniej sms sobie sam robisz pieniądze ci na konto lub PayPal wpływają. A co do podatków to kiedyś rozmawiałem z osobą która robiła podobnie tyle że wszystko było na rodziców póki nie ukończył 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od RedGuardian, cyt.

 

Usługa redGuardian zmienia kierowanie ruchu w Internecie przy wykorzystaniu protokołu BGP i dlatego wymaga posiadania sieci minimum 256 adresów IP (sieć/ 24). Ochrona pojedynczych serwerów VPS niestety nie jest możliwa.
Jedyną szansą na ochronę Pana serwera dzięki usłudze redGuardian to współpraca z właścicielami łączy.

 

Czyli ten pomysł odpada, czekam na propozycje o ile coś mi jeszcze zostało prócz zmiany firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W redguardian jaka cena? odpisali Ci bo ja ciągle czekam a ciekaw jestem

 

Przeczytaj post wyżej, wkleiłem odpowiedź od nich.

 

Możesz jeszcze kupić serwer na Hosteam i to chyba byłoby najbardziej optymalne rozwiązanie.

Nie stać mnie na takie luksusy, a ich vpsy mają zabronione tunelowanie ruchu z innych DC, plus brak anty ddos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to żeby wszystko na Hosteam stało a nie tunel.

 

Śmieszne Hosteam nie ma anty ddos dla twojej świadomości ma i w ostatnim czasie bardzo ją poprawili i mogę śmiało powiedzieć że stoi stabilnej niż inne hostingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to żeby wszystko na Hosteam stało a nie tunel.

 

Śmieszne Hosteam nie ma anty ddos dla twojej świadomości ma i w ostatnim czasie bardzo ją poprawili i mogę śmiało powiedzieć że stoi stabilnej niż inne hostingi.

 

Wskaż mi gdzie w ofercie VPS jest ochrona Anty-DDoS w pakiecie, ja widzę tylko przy serwerach dedykowanch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosteam ma ochronę na VPS ponieważ większość serwerów TS3 stoi u nich na VPS i mimo ataków stoją stabilnie.

Hosteam ma ochronę na VPS ponieważ większość serwerów TS3 stoi u nich na VPS i mimo ataków stoją stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×