Skocz do zawartości
kori

dla zwolenników starej dobrej opery 12, wydano 12.18 dnia 2016.02.15

Polecane posty

przypadkiem wchodząc na ftp, znalazłem niedawno wydaną wersję

ftp://ftp.opera.com/pub/opera/win/1218/int/

 

używałem do tej pory wersji 12.01 bo kolejne wersje były wadliwe, po krótkim czasie zaczynało brakować pamięci, może chociaż tego buga naprawiono w najnowszej wersji

1. strona siksa zaczęła działać, czyli te nowe certyfikaty
2. allegro galerie i czas do końca już działają normalnie, bo z tym było losowo

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ja polecam Vivaldi bo presto się bardzo bardzo zestarzało.

 

jest wogóle jakaś przeglądarka co potrafi edycję oferty na tablicy sprawnie załadować, chrome ciężko, opera clasic też dość ciężko, w sumie nie testowałem w tym zadaniu firefoxa

opera clasic ma opcję wyświetlenia strony dopiero po pełnym załadowaniu lub 1 do kilku sekund

 

 

vivaldi, na pierwszy rzut oka to kolejny nic nie wnoszący klon chrome

interfejs jest bardzo słabo konfigurowalny w stosunku do opery clasic

po wcisnieciu prawego myszy niezauważyłem też blokowania treści

prawdopodobnie tak wyglądały jedne z pierwszych wersji opery wiele lat temu

 

post-12601-0-77884200-1459432278_thumb.jpg

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Dodam swoją cegiełkę. Jeśli mowa o przeglądarkach, to polecam Maxthon Nitro jeśli zależy wam na prostocie i zasobach jakie wykorzystuje do swojej pracy ta przeglądarka ;). Opera niestety już dawno się ,, zepsuła ".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoją cegiełkę. Jeśli mowa o przeglądarkach, to polecam Maxthon Nitro jeśli zależy wam na prostocie i zasobach jakie wykorzystuje do swojej pracy ta przeglądarka ;). Opera niestety już dawno się ,, zepsuła ".

 

 

 

Fajna, fajna ;p

Bardzo duży plus małe użycie ram, dla starszych komputerów idealna czy też nowszych z małą ilością ram i dyskiem HDD. Działa również akceleracja GPU

 

Opera to się zepsuła z x lat temu, lisek również, chrome to cieżki dziad wszystko potrafi zjesć wraz z kapeluszem operatora. Teraz przykładowo mam otwarte chrome od dwóch dni, skasowałem karty i pozostała jedna i zasysa 0,5GB :D ale więcej niż 7GB włącznie z systemem nie widziałem

 

Przy dobrym pc nie widać różnicy w szybkości ładowania stron chrome, opera, mozilla czy inna przeglądarka, w jednym momencie możesz otworzyć i 100 kart bez laga. Tak dla testa otworzyłem 100 kart w chrome i smiga idealnie. Jedyna widoczna różnica to ilość pozostałego wolnego ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×