Skocz do zawartości
MrDziobak

[Szukam] Hosting, lub vps

Polecane posty

Witam, poszukuje albo hostingu, albo VPSa, który spełni moje wymagania. Budżet jaki mogę wydać to nie więcej niż 327 zł w skali roku. Co będzie znajdować się na hostingu/VPS? Dużo aplikacji pisanych w ruby on rails, aplikacji pisanych pod php (fajnie jak był by wspierany php7), forum IPB, serwer ts3, ew. jakieś boty muzyczne do ts3 itd. Prócz tego wymagał bym jakiegoś firewalla (innego niż iptables), gdyż serwer lubi być dość często ddosowany. Bardzo proszę o pomoc w wyborze jakieś fajnej oferty oferującej powierzchnie dyskową min. 25 GB. Aktualnie działam na MyDevil.net (hostując tam strone www, btw. jestem bardzo zadowolony z ich ofert) i mam najtańszego vpsa na ovh na którym hostuje ts3 i jakieś boty muzyczne (ich firewall w pełni radzi sobie z atakami).

Proszę o jakieś konkretne propozycje ;)

Edytowano przez MrDziobak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, tu polecam naszą serię Basic VPS root: http://pl.mzone.uk/vps/pl/openvz

 

Obsługa poprzez panel Solus

Monitoring systemu 24/7

Licencja panelu Directadmin (opcja)

Dostęp SSH

Polska Lokalizacja

Administracja (opcja)

 

P.s (teraz zobaczyłem twoja wiadomość) Jeśli dochodzi do tego serwer TS, niestety nie bierz pod uwagę naszej oferty w takim przypadku, nie zezwalamy na instalację serwerów gier na serwerach VPS w tej opcji.

Bardzo proszę o czytanie całości posta, a nie wysyłanie wiadomości z automatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli myślałbyś o rozdzieleniu ts3 to poleciłbym ci hitme.pl. Możesz wziąć sobie na testy VPS na miesiąc (nawet byś pewnie zniżkę dostał w ramach testów). Na tym trzymałbyś wszystkie pliki / skrypty itp. a ts3? Chyba najlepiej ovh za 12zł / miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślałbyś o rozdzieleniu ts3 to poleciłbym ci hitme.pl. Możesz wziąć sobie na testy VPS na miesiąc (nawet byś pewnie zniżkę dostał w ramach testów). Na tym trzymałbyś wszystkie pliki / skrypty itp. a ts3? Chyba najlepiej ovh za 12zł / miesięcznie.

Myśle raczej o rozwiązaniu gdzie wrzucę wszystko, gdyż rozwiązanie www tu, ts3 tam jest dla mnie mało intuicyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle raczej o rozwiązaniu gdzie wrzucę wszystko, gdyż rozwiązanie www tu, ts3 tam jest dla mnie mało intuicyjne.

Nie jest to dobre rozwiązanie, jeszcze z takim budżetem.

 

Kup sobie 2 VPS'y w OVH i będziesz miał wszytko w "jednym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×