Skocz do zawartości
bauer

[progreso.pl] Kod Promocyjny

Polecane posty

Witam! Czy ktoś mógłby przesłać mi kod promocyjny do progreso.pl. Chodzi konkretnie o 50% zniżki. Kiedyś znalazłem taki w PHP Solutions ale jest już nieważny. Proszę maila lub na priv. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

podejrzewam, ze bedzie ciezko ... Zwroc uwage na obecne ceny, kiedys byly duzo wyzsze. Mysle, ze ten a la kupon jest juz wliczony w cene ;)

 

Pozdr.

 

Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, ze bedzie ciezko ... Zwroc uwage na obecne ceny, kiedys byly duzo wyzsze. Mysle, ze ten a la kupon jest juz wliczony w cene :(

 

ceny sa jakie sa, w walce o klienta kazdy robi "wszystko" aby go zdobyc

zalozenie jest bardzo proste, zlap mase ludzi na tania promocje bo pozniej juz w normalnej cenie wiekszosci z nich nie bedzie sie chcialo przenosic gdzie indziej

 

co do progreso to akurat z trojki ktora wg mnie "cos soba reprezentuje" akurat oni maja cene hostingu najnizsza (co nie oznacza ze nie mogla by byc jeszcze nizsza :)

(moze faktycznie przydala by sie jakas krotka promocja w srodku wakacji na pobudzenie ruchu :) - np dla czytelnikow wht ;) )

 

za to z cenami domen to juz sa sto lat "za murzynami" (czyt. nawet najwieksze zdzierusy czyli onet maja taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×