Skocz do zawartości
Przemysław

Prośba O Skomentowanie Grafiki

Polecane posty

Drodzy Forumowicze!

Zwracam się do Was z uprzeją prośbą o komentarz odnośnie grafiki http://polserwer.pl/temp/polserwer.jpg

Zmiana wystroju witryny ma na celu głównie zadowolenie zarówno potencjalnych jak i obecnych Klientów, dlatego proszę Was o opinię. Wprowadzone nazwy pakietów i ich parametry są tylko w celach demonstracyjnych, nie mają nic wspólnego z przygotowywaną, nową ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fragment pod lupą dziwnie wygląda. Może być ale lepiej by było gdybyś wrzucił gotowy kod ponieważ wtedy możnaby ocenić np. dostępność (na obecnej stronie nie ma np. altów dla obrazków). Czy gdzieś tam będzie flash? (oby nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem grafikiem, ani może nie mam szczególnego gustu, jednak mi osobiście średnio sie podoba. Wygląda jak szablon amerykanskiego serwisu hostingowego. Nie jest brzydki - ale jakis taki... standartowy... :( Czy to już przesądzone że zmieniacie na tą grafike ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie w takim ukladzie mi sie nie podoba, układ króry jest obecnie na stronie jest lepszy . Puste miejsce po prawej obok oferty troche też jakoś nie tak

 

ogólnie trochę takie monsterowe ale ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w chwili obecnej przesądzona jest jedynie decyzja o zmianie grafiki.

PeterSim, bardzo dziękuję za uwagi i liczę na więcej równie konstruktywnych ;) (grafik już pracuje nad zaproponowanymi poprawkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie poprostu za dużo tego na głównej. Stronka troszkę przytłacza, a nie powinna. Dodatkowo faktycznie wygląda nieco szablonowo, ale i tak znacznie lepiej niż strony wielu firm hostingowych ;)

 

Ogólnie to prezentuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst "Sepcjalnie dla Ciebie ........." jest za mocny, tu przydałby się łagodniejszy kolor i mniejsza ilośc tego tekstu. W menu też pokombinuj z czcionką (może bez pogrubienia i większe odstępy miedzy wierszami) i te kreski zmien bo sa za mocne i nie do konca pasują w tej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony jedna podstawowa uwaga: więcej przestrzeni!

Strona zdecydowanie przytłacza. Nie zachowaliście odpowiedniej równowagi kompozycyjnej, między zawartością, a pustą przestrzenią. Trochę więcej marginesów, paddingów i interlinii i efekt powinien być znacznie lepszy :-).

 

Aha i jeszcze jeden detal typograficzny - czcionka użyta w przeglądzie opcji serwerów (wiersz 2 i 3) jest stanowczo zbyt duża, jak na tak wąską kolumnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Popieram przedmówców: za dużo tego (zbyt wiele "serwerów"), zbyt szabloniasto (wydaje mi się, że po prostu cukierkowo - kolorowo, przez to strona nie ma charakteru).. i fakt, że powoli coś z tego wychodzi i o ile gimnazjalista może i się skusi, to poważny webmastah będzie kręcił nosem (patrz wypowiedzi wyżej ;)

 

Jak wchodził mi ten obrazek http://polserwer.pl/temp/polserwer2.jpg to modliłem się, by wgrywanie zatrzymało się, jak tylko pojawią się "small", "medium" i "big".. poniżej to już sieczka.. stanowczo za dużo tego z oferty..

 

I znowu na koniec - strona nie ma charakteru.. takich stron są tysiące i mogą być kolejne tysiące... za dużo kolorów (nie ma "charakterystycznych barw wojennych"), no i te gęby szabloniaste to już chyba przeżytek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ten szablon jest smieszny ...

Jak to wyglada ... czym konto ma wiecej megabajtow to ma dokladany server rack ... Ty sprzedajesz klastry serwerowe czy hosting ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w zwiazku z przytoczonymi powyżej faktami obecną szatę graficzną: http://polserwer.pl/ można uznać za lepszą ? (pomijając menu flash, które napewno jest do usunięcia). Co ewentualnie w niej zmienić ? Jak ją zmodyfikować aby przyciągnąć zarówno profesjonalnych webmasterów jak i gimnazjalistów (którzy mimo wszystko stanowią liczną grupę klientów) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten szablon jest smieszny ...

Jak to wyglada ... czym konto ma wiecej megabajtow to ma dokladany server rack ... Ty sprzedajesz klastry serwerowe czy hosting ?

A Ty wiesz co to jest projekt graficzny ? Nie proszono o ocenę oferty... bo takowej tu nie ma.

 

Anyway prawie jak z templatemonster.com... (ble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani jedna, ani druga nie powala. Ale chyba aktualna lepsza - poza niskim usability (menu we flashu).

 

Na tej nowej:

a) za dużo gradientow

:) za dużo kolorów

c) za dużo zdjęć

d) za mało wolnej przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten nowy projekt najlepszy, choć trzeba go dopracować (gdybym miał internet, to może bym się pobawił i coś Wam wysłał, teraz nie jestem u siebie) strona aktualna jako miejsce drugie, a początkowe propozycje - już pisałem. Takie moje zdanie, tak na szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorry.. jestem juz jedna noga na urlopie.. a nie chcę rzucać hasłami tak na superszybko... jesli cos tu bedzie jeszcze za tydzien, wtedy wrócę i pomogę...

 

pozdrawiam i życzę powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda schludnie.

 

W prawy dolny róg można jeszcze coś wcisnąć...

 

Możesz dodać ładną dziewczynę w bikini, albo toples... Wtedy strona sama będzie się reklamować;)

 

Na powaznie, to trzeba sobie zadać pytanie. Czy wchodząc na strone tą, ktoś zakupi usługę.

 

Można jeszcze na górze dodać slogan reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

srednio na jeża... kobietki do wywalenia -> free fotka, która jest juz na tysiacu innych sajtow :/

slabo wyeksponowana oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×