Skocz do zawartości
Emil.

wydajność komputera.

Polecane posty

nie udzielaj się jak nie czytasz tematu

i7 przekracza i tak już nadwerężony budżet i jest w nieznaczym stopniu lepszy, szkoda kasy

 

Wybacz mistrzu Joda ale twoje pojęcie o procesorach jest na bardzo niskim poziomie skoro piszesz takie teksty.

 

To że wspomniałem o i7 to tylko dlatego że i5 nie nadaje się do zabawy w streamowanie przy bardziej wymagających grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile chciałbyś wydać i co ma być w zestawie (np. monitor)

 

Do czego chcesz używać? (przede wszystkim)

Monitor mam na oku już.

Na całość chciałbym wydać do 3 tyś. (nie licząc monitora)

 

Dziękuje za wypowiedzi wszystkim :)

Postarajcie się panowie pracować razem, lepiej przedyskutować to razem niż się kłócić :)

 

Dodam, że jak znajdę inwestora w kanał Twich to może budżet podrośnie.

Dużo ludzi ceni mój potencjał do komentarza w grze CS:GO.

Edytowano przez Emil. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_marzec_2016?page=0,13

Tu masz fajny zestaw.

 

Tylko:

Zamiast Dysku twardego Toshiba weź WD Blue 1 TB

Zamiast dysku SSD (chyba że potrzebujesz) wziąłbym: Chłodzenie CPU: http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/chlodzenie-cpu-633/,,,,,,,sd,1,1,/1/?q=ch%C5%82odzenie (FERA 2 lub FORTIS)

Chyba że nie masz obudowy to polecam kupić:

Zalmana Z3 (ja mam tego) lub Brutus'a.

 

Płyta MSI (przynajmniej ja wolę firmę MSI jeśli chodzi o płyty choć ta Gigabyte tez OK - porównaj sobie ilość wejść / chłodzenie) http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b150m-mortar-b150-dualddr4-2133-sata3-satae-hdmi-dvi-usb-3-1-matx-b150m-mortar-780949/

RAM: Corsair V~~ lub G.Skill będzie lepszym rozwiązaniem

Zasilacz: - tylko i wyłącznie XFX !!!!! (mam ten) i polecam!

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-ts550w-120mm-80-bronze-p1-550s-xxb9-379507/

 

Napęd - kto co woli - ja wziąłem ASUS'a :)

 

Grafika - tu już musisz posiedzieć i poczytać - ogólnie kto co woli ja mam radka R9 270X 2GB (Gigabyte) - ale jak wolisz GeForce'a to poczytaj opinie, ogólnie podzespoły to wszystko to samo różnią się tylko wyglądem i oczywiście chłodzeniem :)

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×