Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bedzio

Jaki Internet Wybrać

Polecane posty

Witajcie,

 

aktualnie jadę na radiowce 512 i jestem niezadowolony często pingi wzrastają do 500-9999! często prędkości ściągania sięgają 15 kb/s, nieługo będe mieć cyfrowy modem i będe mógł mie,ć neo (bo mam teraz isdn). jednak te limity... jakoś nie mogę wyobrazic sobie jak nie mogę sciagac tyle ile chce :| co byście mi polecili? moge placic 125 zl mies. ( bo tyle place za radiowke ) i nie moze byc zadnych limitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dużych miastach jest wielu operatorów na kablach, sieciach osiedlowych etc w mniejszych najlepiej wybrać DSLa na sztywnym kablu i z własnym publicznym IP oraz bez limitu transferu, (ofertę taką ma dialog.pl), - rewelacja, TPSA powinna im czyścić buty, pozatym to jedyny prawdziwie polski telecom a do tego świetny. Firma obsługuje najwiecej internautów po tpsa mimo ograniczonego zasiegu, nie wszedzie są jednak dostepni. Małe wioseczki zdane są na neostradę i to nie zawsze. W chcili obecnej w TPSA i Dialogu nie ma potrzeby kupowania telefonu do DSLa usługi są oddzielne. Można kupić sam DSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zasięg taki że ho. Kiedy byłem u nich na praktykach 2 lata temu dowiedziałem się jednej interesującej rzeczy: nie mają kasy na inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zasięg taki że ho. Kiedy byłem u nich na praktykach 2 lata temu dowiedziałem się jednej interesującej rzeczy: nie mają kasy na inwestycje.

 

Od kilku miesiecy włascicielem 100% akcji jest KGHM - oni mają pieniądze na każdą inwestycje - dywidendy koncernu liczone są w miliardach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej w milionach - 2005 - 400 mln z zysku 1,4 mld

poza tym dywidenda w kghm/1 akcje jest mala- trzeba miec duzo akcji

end of OT ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja na przykład, w centrum Gdańska taką niesforną lokację wybrałem, że musiałem załozyć telefon i będę bulił 50 + 78 za neo 256... echhh... mogłem simdatę z plusa, ale trochę wolno, z tego co czytałem - i niestabilnie, limit transferu 1 Gb... no i jakoś tak.. mnie to nie przekonywało, wolę tepsę na rok... choć 130zł to ciut tupet za taką prędkość... ciekawe kiedy się dobiorą im do d.. z tym łączeniem usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba juz sie dobrali - w ciagu 30 dni ma zniknac laczenie uslug

zobaczymy co wtedy.

na razie widze, jest promocja na neo 6144 za prawie 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×