Skocz do zawartości
Marcin K.

Hosting i pozycjonowanie dla strony przeznaczonej na rynek amerykański.

Polecane posty

Dzień Dobry.

Proszę wszystkich forumowiczów o pomoc.

Zakładam stronę dot. usług na terenie Polski dla odbiorców z rynku zagranicznego (głównie USA). Zależy mi aby strona była wysoko w Google.com za granicą (chodzi mi głównie o Stany).

Zamierzam ją samodzielnie pozycjonować i po wstępnej analizie tematu doradzono mi aby hosting/serwer znajdował się właśnie w USA oraz aby domena zawierała słowa kluczowe i była z końcówką ".com".

Czy znacie jakieś dobre i godne polecenia firmy oferujące hosting w USA ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanada też wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ping to wtedy OVH z serwerem w kanadzie + CloudFlare. Nie wiem czy oni w głównej ofercie mają Failovery z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Pytanie laika:

Programista który mi tworzy stronę polecił mi hosting linuxpl.com i do tego poprosić o dodanie CloudFlare ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Pytanie laika:

Programista który mi tworzy stronę polecił mi hosting linuxpl.com i do tego poprosić o dodanie CloudFlare ?

 

IP - USA to jedno, lokalizacja - USA to dwa. Pamiętaj że im dalej od USA tym ping jest większy , jeżeli to będzie sklep to niestety ale szybkość otwierania strony to podstawa. Jaki sens trzymać usługę hostingowa tysiące km od miejsca przeznaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IP - USA to jedno, lokalizacja - USA to dwa. Pamiętaj że im dalej od USA tym ping jest większy , jeżeli to będzie sklep to niestety ale szybkość otwierania strony to podstawa. Jaki sens trzymać usługę hostingowa tysiące km od miejsca przeznaczenia?

Do Facebooka masz +/- 200 ms, w zależności od Twojego dostawcy łącza. Jakoś znośnie się z niego korzysta, prawda? ;) Przy użyciu CDN-a (w tym przypadku polecono CloudFlare) i Anycast ping zmniejsza się do +/- 10 ms, a większość zasobów jest trzymana w tzw. cache, więc to znacznie skraca czas wczytywania się ich. Co więcej, żądanie do backendu powinno zostać całkiem szybko wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka masówka ale dają radę nawet z bardzo dużymi tematami. A co najważniejsze cenowo są nieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×