Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eska97

Mintshost.pl - VPS stabilność, AntyDDoS

Polecane posty

Witam, z uwagi na ciągłe problemy hosteamu zmuszony jestem przenieść swój serwer TS3.

Chciałbym uniknąć czegoś zza granicy, dlatego szukam czegoś w Polsce. Tak przeglądam forum i często widzę informacje na temat mintshostu. Czy mają oni porządny Anty-DDoS (oczywiście wraz ze stabilnym łączem), taki który uchroni serwerek TS3 z 90 osobami online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

mintshost ma średni antyddos, ale chyba najlepszy w tym budżecie. Możesz jeszcze sprawdzić blazingfast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Spaść nie spadnie, ale co do antyddosa to różne głosy chodzą. Ja osobiście nie miałem ataków, ale przeszukaj forum w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

HosTeam ma najlepsze w Polsce zabezpieczenia aplikacyjne i anty DDoS'owe i żaden inny provider im nie dorówna pod tym względem. Cały host w Minthost leży po tym co w Hosteam'ie nie odbija się nawet najmniejszą czkawką na brzegu.

 

Jeżeli potrzebujesz czegoś więcej to polecam albo Anty DDoS-Game w OVH albo np.

https://www.arubacloud.com/

https://www.nfoservers.com/ (mają serwer w niemczech chyba, ale jak leci naprawdę duży flood to dostajesz null route'a)

 

z budżetówek to : http://buyvm.net/ddos-protection/ - ale oni też gorzej wypadają niż HosTeam...


A może w sumie to źle skonfigurowałeś sobie host'a? Dziwi mnie nie raz podejście ludzi którzy sądzą że provider zrobi wszystko za nich i płaczą jak "Anty DDoS" nie działa, a sami mają np. w iptables accept wszystko na zasadzie burdelu - pakiety wchodzą, wychodzą jak chcą w każdą stronę...

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może w sumie to źle skonfigurowałeś sobie host'a? Dziwi mnie nie raz podejście ludzi którzy sądzą że provider zrobi wszystko za nich i płaczą jak "Anty DDoS" nie działa, a sami mają np. w iptables accept wszystko na zasadzie burdelu - pakiety wchodzą, wychodzą jak chcą w każdą stronę...

 

Nie wydaje mi się że coś jest źle skonfigurowane. To nie tylko wyrzuca mojego TS, ale także w tym samym czasie np. ts-lol.pl etc.

Edytowano przez eska97 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź blazingfast, ping o 20-40ms nic nie zmieni to nie jest gra komputerowa. Mintshost ma słaby antyddos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

Nie wydaje mi się że coś jest źle skonfigurowane. To nie tylko wyrzuca mojego TS, ale także w tym samym czasie np. ts-lol.pl etc.

 

"Wyrzuca"? To znaczy jak "wyrzuca"? Pytam bo akurat dzisiaj jestem po miłej, rzeczowej, profesjonalnej i konkretnej rozmowie z HosTeam'em i mimo że przez ostatnie pół roku było źle tak teraz jest całkiem fajnie :)

 

Może nie zupdate'owałeś serwera, hm? Ewentualnie mogę Ci zaproponować VoiceVPS'a u jednego z dwóch największych provider'ów w Polsce ze zniżką jakbyś potrzebował ;)

Test 3 dni gratis :)

Weź blazingfast, ping o 20-40ms nic nie zmieni to nie jest gra komputerowa. Mintshost ma słaby antyddos

 

Apropos BF to możesz sobie poczytać na forum moje historie z prywatnym TS'em. Właśnie jestem w trakcie przenosin do HT bo mam tego dość. A ping potrafi być znacznie wyższy u wielu providerów z Polski (Orange, Play).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×