Skocz do zawartości
draft

Styl, forum, serwery! Multi-Skill.pl

Polecane posty

Witam, mam na sprzedaż sieć serwerów Counter-Strike i wszystko co z nią związane. www.Multi-Skill.pl

 

Opłaty do:

- Domena www.Multi-Skill.pl - 22.06.2016 r. , na koncie jest również druga domena hot-speak.pl - wolna.

- Hosting www - 26.01.2017 r.

- 2x Hosting www - Do testów, aktualnie stoi pusty - 24.01.2017 r.

- Serwery - dwa z nich wygasają za 33 dni, jeden za 13 dni - Od momentu wystawienia oferty.

 

- Dla sieci została nawiązana współpraca z hostingiem 1shot1kill.pl i posiada zniżkę na sloty z 2.00zł na 1,85 zł - przy większej ilości serwerów możliwa większa zniżka ze 1,85 zł na 1,70 zł za slota.

 

- Styl forum został zakupiony specjalnie pod sieć serwerów Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike:Global Offensive.

 

~~ Możliwa sprzedaż osobno serwerów, forum, stylu etc.

 

 

Kontakt: GG: 10944148 lub PW na forum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miejsce CENA wpisuje się wartość i ew. "do negocjacji" w poscie.

 

Podaj cenę chyba że możemy ponegocjować ze sprzedasz za 2 zł?

 

 

@Co do tematu

Mało kto już gra w CS 1.6, dodatkowo co ty chcesz sprzedawać jak na twoim forum masz 40 userów / serwery prawie nie odwiedzane przez nikogo, średni szablon i domenę..

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

450 zł - Za wszystko.

 

Edit:

Jak kto uważa, serwery z ~ 14k rankingu wbite na ~ 7k z adminami, vipami więc jednak ktoś musi odwiedzać serwery.Gra więcej osób niż Ci się wydaję i nie patrz ile gra ludzi posiadających steam bo to żaden wskaźnik grających ludzi.

Domena według mnie dobrana odpowiednio z możliwością rozwinięcia innych platform.

Edytowano przez draft (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zerkałem na statystyki (wykres) odwiedzin - z tego to wywnioskowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zerkałem na statystyki (wykres) odwiedzin - z tego to wywnioskowałem.

Tez zerkałem na statystyki i szału nie ma . Cena jest o "0" (zero) za wysoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×